Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még értelme hét éves...

Van még értelme hét éves kutyust kutyaiskolába vinni? Sokat tanulhat még, vagy már nem nagyon érdemes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 20:13
 1/4 xnorkax ***** válasza:
100%
Egy kutyát bármennyi idős korában lehet tanítani... Szóval igen, lenne értelme.
2011. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz, hogy kicsi korától nevelem a kutyám, viszont vizsgázni csak 10 évesen vittem el. És nem maradt ám le a fiatal kutyáktól, a legjobbak között volt az eredményével. Szóval nagyon is érdemes kutyaiskolába vinni.
2011. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt látom,hogy még most is könnyen tanítható:)Egy hete hoztam a menhelyről egy kuvasz keverék kutyut,és már az ült,feksziket megtanultuk szépen,pórázon is szépen sétál,de szeretném,ha a kutya-gazda kapcsolat is a lehető legjobb lenne.Gondolom,ott ezzel is foglalkoznak,vagyis ezzel elsősorban,nem?Sosem voltam kutyasuliban,másik kutyámat(szintén hét éves)végig külső segítség nélkül tanítottam,de ő kölyökkora óta velem van.
2011. márc. 24. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Olyan sulit keress, ahol a kutya-gazda kapcsolatra helyezik a hangsúlyt. Ezek első körben onnan ismerhetőek fel, hogy a képzés általában póráz nélkül zajlik (kutya és gazda között feszülő láthatatlan pórázon).


Ilyen helyeken sem a fajtából, sem a korból nem csinálnak problémát. Nálunk volt alapfokon 12 éves mentett kutyus is.


Tükör sulikban pedig a középfok egy igazán izgalmas barangolás a kutya és a gazda lelkek világában, magadról is sokat tanulhatsz belőle, nem csak a kutyákrl.

2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!