Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megtanitani a...

Hogyan tudom megtanitani a kutyámnak h ne harapjon? Csak ugasson. Amikor mondom neki, haparjon ha esetleg olyan helyzet adodna es az erezd paracsot? Kutyaiskolába nemtudom vinni mert nincs közelbe ahol lakok sajnos:S

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Miért tanítottad harapásra?? Normális vagy?

Nagyon gyorsan szoktasd le róla,amíg nem késő.

Meg is büntethetnek miatta és kutyádat is elvehetik!!

2011. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemugy értem

szerintem rosszul fogalmaztam meg...

én azt szeretném amikro a örző védő kutya legyen..

de nem ugy harapjon h valakinek sérülést okoz...

hanem h vennék olyan valamit amit a kézre raknak a kiképzők...és ugy harapni..nem ember megsériteni..

2011. júl. 28. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem értesz a kutya tanításához, hogy mindezekre itt várod a választ, ne is kezdj hozzá.

Ahhoz kevés itt a hely, hogy pontról-pontra leírja valaki, mit kell tenned. A kivitelezés meg amúgy is a másik gyenge pont. Azt tanítsd meg a kutyádnak, hogy ne harapjon sehol magától. Ezzel már előbbre leszel. Amúgy kutyát ráuszítani emberre tilos, büntetendő.

2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan dologról van szó, amihez szakember kell. szóval vagy kutyasuli, vagy kiképző jöjjön házhoz, de ezt nem tudod magad megtanítani neki. tapasztalat kell hozzá és sok-sok tudás a témában.
2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a valami a csibészkar. Annak használata sem ajánlatos hozzá nem értőnek.
2011. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fogatásra gondolsz?Azt én a kutyasuliban láttam és azt kiskorától megkell tanítani a kutyának,ha későn kezded el,vagy tapasztalatlanul csinálod,akkor az nagyon veszélyes!

Az ugatást parancsra simán megtaníthatod egyedül is,az nem nehéz!Nézz utána könyvekben,de a harapást ne!

2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játékra csinálhatod. Ha rajtad van a kar, a kutya szupi kis zsákmányos játéknak fogja majd fel. Az eresztést meg lehet tanítani a kutyának mindennel, ami a szájában van. Rászólsz, hogy ereszd és elveszed tőle. Eleinte jutalom jár érte.
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!