Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülne most egy...

Mennyibe kerülne most egy Amstaff kölyök? Panelben mennyire bírná? Vinném sokat sétálni akár kutyasuliba is.

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát az árak kennelenként változnak. Ha csak hobbi célra szeretnél, akkor olyan 70-80.000 Ft-tól, ha kiállításra is szeretnél menni vele, akkor 100.000-től a csillagos égig.

Panelban jól elvan, az enyém pl. nagyon sokat alszik, ha le van mozgatva minden nap (ez több óra mozgás, legalább napi egyszer).

Kutyasuli és korai szocializáció az alap, ennél a fajtánál.

2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

70 ezertől felfelé vannak az árak. Kennelből, törzskönyvesen, chippel és korának megfelelő oltással.

Ha meg van a napi intenzív 2-3 óra mozgás kutyák társaságában, akkor bírja panelban is. Egyébként is imád a gazdájával lenni, igazi kanapé kutya szóval ezzel nincs gond, de mivel terrier hatalmas a mozgás igénye és nem elég neki a ház körüli 10 perces séta. Kirándulni kell vele menni, úsztatni, kutyák közé vinni. A szocializáció nagyon fontos ennél a fajtánál (meg persze mindegyik másik fajtánál is) na meg az is, hogy jó helyről vegyük, ne egy idegileg labilis kutyát.

2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

panelben semennyire.

az amik nagyra nőnek, és nagy a mozgásigényük.

Sokat kell foglalkozni velük, és bár szeretnek bemenni a lakásba és mindig a gazdival lenni, kell nekik hely a mozgásra. Kertbe valók.

2011. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném vinni kiállításra. Ő lenne a kis társam hogy ne legyek egyedül, és így Ő se. :D
2011. márc. 24. 20:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor hobby célra tudsz venni már 70 ezerét is.
2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát kirándulni nem tudom...nem is vagyok az a fajta de én naponta 45-60percet futok rendszeresen gondoltam jöhetne velem, Reggel 8tól 12-ig dolgozom szóval délután nagyrészét együtt töltenénk mennénk sétálni majd este egy nagy futás.
2011. márc. 24. 20:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Dear T.


A kölykök 60.000 től indulnak mostanság felfele a határ meg ahogyan írták a csillagos ég, milyen célra veszed, milyen kennelből stb. Egy komolyabb kutya olyan 120.000 tól indul.

Sok mozgást igényel azonban, ha naponta ki van mozgatva panelban is tökéletesen meg van. Szocializáció kutyák között, kutya suli, erős, határozott, következetes gazda gazda alapfeltétel. Én minden nap hordom az enyémeket kutyák közé és ezen kívül is napi 10-15 km t barangolok velük, biciklizem stb.

Tk nélkül semmi esetre se vegyél ilyen kutyát én ezeket tudom ajánlani egy Amerikai Staffordshire Terrier fan és tenyésztő.

2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jól van na Dear, csak egy 10-est tévedtem :D

De amúgy még nem láttam kennelben 60-ért. Lehet rég érdeklődtem már ;)

2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én maximálisan 200.000.Ft-ot tudok kutyusra költeni, tápra meg amire kell arra külön is esetleg.
2011. márc. 24. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Annyi bőven elég. Egy jó kennelből is veszel simán 100ezerért hobby kutyust. + oltások
2011. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!