Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy gyűjtsek pénzt vagy mit...

Hogy gyűjtsek pénzt vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyiméknál kiskutyák fognak születni azt mondták ők nem tudják eltartani ezért majd a kicsiket megölik.De én elvállaltam hogy megveszek nekik mindent.

Eddig vettem egy nagy zsák tápot,5 konzervet,meg egy pár jutalmat.Vettem kerítés hálót ami elég drága volt holnap kimegyünk és elkerítjü a helyét.Építek majd neki egy kis házat is.(nagyiék 50 km-re laknak)Hogy oldjam hogy jó legyen a kutyinak és kutyiknak mert már elfogyott a pénzem.Max anyáék adnak még egy kicsit.Mi kell még nekik???


2011. márc. 24. 21:11
 1/10 xnorkax ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkó lenni, de ebből a rengeteg pénzből ivartalaníthattad volna a szukát, hogy se most, se később ne lehessenek kiskutyák...

A tápot meg a konzervet egyelőre add akkor a szukának, minél több és jobb minőségű eledelt kapjon. De te ezt még amúgy hogy gondoltad? Ha 7 kiskutya születik mindet eltartod? Menhelyre én nem szívesen adnám a helyedben, mert keverék kutyából (valahogyan sejtem, hogy azok lesznek) rengeteg van...

2011. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
EL lehetne ajándékozni őket.
2011. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xnorkax ***** válasza:
71%
Ha sikerül, akkor hajrá.
2011. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Úristen! nem akarok okoskodni de nem normális dolog hagyni hogy felcsinálják a kutyát aztán megölni a kölyköket. egy csomó ember örökbe fogadná, hirdesd meg interneten és pár héten belül találtok nekik gazdát!

De nehogy hagyd hogy megöljék, csak egy kis energiát kell belefektetni és olyan helyen nőhetnek föl ahol szeretik és tudnak róluk gondoskodni.

2011. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kutyafajták keveréke? Esetleg már most elkezdhetnéd hirdetni őket az interneten, hogy kiskutyák várhatóak. Kérhetsz segítséget (ivartalanítás ügyében, hirdetés) állatvédőktől, kutyás alapítványoktól.

Egyébként a kölyköknek kéne féreghajtó és kombinált oltás is.

2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, nem kombinált oltást, hanem oltásokat akartam írni. :)
2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké hétvégén lefényképezem az anyát és elkezdem hirdetni hogy várható alom
2011. márc. 24. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
jól teszed! remélem sikerül gazdit találni nekik.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám a figyelmet, hogy egy vemhes szukát szinte az utolsó pillanatig lehet ivartalaníttatni. Ez a leghumánusabb módszer egy nem kívánt alom létrejöttének megakadályozására.

Folytathatnám, hogy annak folyományaként, hogy ez a pár kutyus megszületik, nem csak ennyivel növelhetitek a szerencsétlen sorsú kutyák számát, de inkább nem teszem.

2011. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mihamarabbi ivartalanítás! Kérj anyukádéktól pénzt, mond el nekik, hogy milyen fontos, a nagyidék is beszállhatnának, ha már egyszer ennyire elkurták a dolgot. Minél később ivartalanítotok, annál veszélyesebb a szukára nézve.ivartalanítással egy csomó betegség is megelőzhető, valamint nem kell véget vetni a szerencsétlen kölykök életének, a mamád felelőtlensége miatt.
2011. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!