Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy gyűjtsek pénzt?

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés

most Szeptembertől jövő nyárig 150.000-et hogyan tudnék összekaparni?motorra kellene.Én a tippmixre gondoltam, mert van pár nagy tippmixes hawerom.15/F

Köszi


2011. aug. 7. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Vagy vállalj olyan munkákat amiket neked is el lehet végezni

Tartsd meg a pénzt amikor kapsz szülinap stb

Tippmix is egy jó ötlet

2011. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

Istenem!

Komolyan érdekelne milyen tanuló vagy, azaz hogy jó tanuló vagy, de mégis ennyi az eszed, vagy eleve rossz tanuló vagy.

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de alapjában véve ez is egy válasz.

2011. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább biztosra mennék. Valami diák melót nem tudnál bevállalni? Vagy újsághordást? Én azzal havi 10 körül kerestem meg falun egy hónapban.
2011. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
17 éves vagyok egész nyáron semmilyen diákmunkára nem hívtak, pedig több szövetkezetnél is voltam. Ez a tippmix dolog, szellemileg 13 se vagy ha komolyan gondoltad...
2011. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Valami fekete munka máshova úgysem kellenél :S Amúgy tippmixen okosnak kell lenni és kaszálhatsz rendesen de annak nemsok esélye van illetve akkor van értelme ha van több pénzed és nem baj ha buksz pár ezret. Amúgy milyen motort akarsz venni? Széles utat :D
2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Tippmix okés,de kis tételekben.Nem szálljon el veled a ló,mert hónapok munkája veszhet kárba.
2011. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

50-es enduro-t akarok venni, még nem tom milyet.Amúgy haverjaim elég sokat szoktak kaszálni (havi 30-40k az átlag)

holnap jönnek le megtanítani.Kedves 2. válaszoló:Ha nem adsz értelmes választ, akkor ne írj semmit, és képzeld, engem qrvára nem érdekel, hogy milyen tanuló voltál.

2011. aug. 7. 22:32
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

Először tip-mix, aztán játékgép. Hisz vannak akik úgy vélik abból is meg tudnak élni. Volt is velük riport, csak a nyelvük alig forgott.

Ismertem én is tip-mix-est. A melója is olyan volt, amilyen.

Nem hiszem, hogy ennyi idősen ilyennel kellene foglalkoznod és atz sem hiszem, hogy a motor lenne a leglényegesebb ebben a korban. Régen rossz, ha ezzel érzed magad Nagy Fiúnak.

Ezért írtam amit írtam, de úgy is tudom, hogy hiába beszélek.

És ahogy más is írta, nagyot is lehet bukni. Szerinted ez a tip-mix jótékonykodás? Gondolod, nem azok kaszálnak igazán akik a túloldalon vannak?

Egyébként nem tudom anyudék örülnének-e neki.

Bár, ha jobban meggondolom, jobb mint ha kápszerre költenéd a zsebpénzed...

És igen, ha már annyira akarsz ilyen drága cuccot (amit majd Te fogsz fenntartani?????), akor próbálj normál munkát keresni!!!!!!!!

2011. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak szimplán szeretek motorozni, és a szétgyilkolt 30 éves simson már az utolsókat rúgja, ezért szeretnék 1 újabbat.

De ha nem tippmix, akkor mi?

Diákmunkát nem hiszem, hogy tudnék vállalni tanévben.

2011. aug. 8. 11:39
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

a tippmixet meg lehet próbálni, csak elég rizikós, nem csak nyerni lehet rajta, hanem el is úszhat mindened


ezzel együtt én azt mondanám, meg lehet próbálni, csak mindig tartsd észben, hogy rácseszthetsz


akik leugattak azokkal ne foglalkozz


a 150k-t 10 hónap alatt akarod összeszedni, ez havi 15k, nem kivitelezhetetlen vmi melóval, plusz szülinapra, névnapra, karácsonyra, télapóra, nyúlra mindenkitől pénzt kérve

2011. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!