Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sheltie (shetlandi juhászkut...

A sheltie (shetlandi juhászkutya) egygazdás?

Figyelt kérdés
?
2011. márc. 25. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
olvass el róla néhány jellemzést a neten...
2011. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van egy sheltie-keverékem! (anyja tacskó)

Igen, az enyém egygazdás, de szereti a többi családtagot is vagyis nincs veluk rosszban, de engem jobban szeret :DD

2011. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Szerintem minden kutya egygazdás: ahhoz fog ragaszkodni a legjobban, aki naponta a legtöbbet foglalkozik vele.
2011. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem...nekünk sheltienk van és bár biztos hiányzom neki de simán odatudom adni másoknak,napokra amikor pl barátnőm viszi őt kiállításra de alapból nagyon jól viseli és nálam is szokott lenni kölcsön sheltie és ők is jól bírják ha éppen máshol vannak bár ez kutya függő is mert...de szerintem nem egygazdás
2011. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya egygazdás, a családból egy személy az akire igazán hallgat, például aki tanítja vagy aki foglalkozik vele azt tekinti falkavezérének, a többi családtagot meg szereti egyszerűen!
2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy van ahogy az előző válaszoló írja! Egy bizonyos fokig minden kutya egygazdás. Az én labim csak a családot ( 6-7 ) főt fogad el, a többit nem szereti.

Ezzel szemben az amstaffom sajnos mindenkihez bújik, simogattatja magát.

2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy itt

második kommentelő! mutatnál képet a sheltie keverékedről, mert kimondhatatlanul kíváncsi lennék rá :D

2011. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!