Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet államilag elismert...

Hogy lehet államilag elismert ebtörzskönyvet csináltatni?

Figyelt kérdés
Konkrétan dobermann érdekel.
2011. márc. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elvileg a minisztérium csinálja...bár nem ismerem a feltételeit és a menetét...nekünk mindig is MEOE tk-nk volt ami ugye államilag nem elismert de ez az egyetlen amivel kiállításra lehet menni illetve az FCI is elfogad (az állami törzskönyvet az FCI nem fogadja el és nem is lehet vele kiskutyát külföldre eladni mert nem tudják honosítani)
2011. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tudom, hogy államilag elismert az MKSZ tk. De én körülbelül teszek rá, hogy az állam mit ismer el, számomra az FCI a lényeg.
2011. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az MKSZ szerintem szintén nem elismert...bár passz a kinológiai politika rém bonyolult... amíg megkapom a Tk-imat és elismerik őket + amíg kiállításokra nevezhetek külföldön nekem teljesen mindegy ki adja a TK-t...bár mindig is MEOE tag voltam és szeretem, soha nem volt még gondom vele:)))
2011. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem MKSZ, hanem MESZ
2011. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat. Nekem sincs bajom a MEOE-sal, csak érdekelt. Azért kiváncsi leszek, hogy a jövőben, hogy tudják ezeket összehangolni. Hallottam már olyat is, hogy a fajtaklubbok veszik át a törzskönyvezést.
2011. márc. 25. 21:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Találtam a honlapon egy kiállitási naptárt. szerintetek ide, csak államilag elismert, vagy lehet MEOE-s törzskönyvvel is nevezni?


[link]

2011. márc. 25. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Erről a MESZ-ről most hallok először...
2011. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meoe-s papírral világgá zavarnak, tuti. Ők nem ismerik el a MEOE-t. Ezt perek sokasága is jelzi.
2011. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem:)))
2011. ápr. 1. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!