Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy cavalier...

Mennyibe kerül egy cavalier king charles spániel (tenyésztőtől)? Gazdik, ti mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés
expresszes hirdetések nem érdekelnek, csak valódi tenyésztők
2011. márc. 26. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyságrendileg 100 ezer forint, ha szerencséd van találsz 80-ért is, és vannak jóval 100 fölötti kutyák is.
2011. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik haverom 100.000 Ft-ért vette, de nem tudom pontosan, hogy honnan.
2011. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakeltons-120-150,revans-150-200-most kicsit drágább az átlagnál mert kinti fedeztetés,bitangűző-90-100,ezüstcsillag-100,black-menőházi-90-100.
2011. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ők mind kiemelkedő tenyésztők,és mind hirdet az expresszen is.
2011. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is ilyesmi árra számítottam.

Az expresszen tudom, hogy hirdet pár tenyésztő is, én elsősorban arra gondoltam, hogy szaporítókat ne írjanak, akik 20 ezerért adják a beteg kiskutyákat.

2011. márc. 26. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Az expresszen is hirdetnek a tenyésztők is,de újabban egész sok keveréket látok cavalierként feltüntetve.Volt egy kis kutya 60-ért,neki egyik szülője cavalier,de a másik fix hogy si-cu.Már nincs fenn,remélem valaki megvette cavinak.Most is van egy kis trikolor kan,abba meg szerintem francia bulli van,neki is cavi az egyik szülője,az látszik,de ahogy ránéztem egyből a bulli ugrott be róla.Őt 25-ért hirdetik.
2011. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy betegségektől garantáltan mentes pici, tenyésztőtől 200 e Ft kb. Ettől akkor lehet olcsóbb, ha apró hibával rendelkezik a kicsi, ami miatt nem alkalmas tenyésztésre, és kiállításra.

Amire nagyon figyelj, az az, hogy garantáltan szűrt szülőktől vegyél picit. Ma Magyarországon nagyon kevés a szűrt kutya. Ha nem akarsz beteges picit, mindenképpen kérd el a szülők szűrési papírjainak másolatát, vagy legalább nézd meg a tenyésztőnél. Sokan csak felírják a honlapra, hogy rendelkeznek az eredményekkel, majd az utódaik pedig mégis rendelkeznek az örökletes betegségekkel.

Ma rengeteg a szaporított kutya, és ahogy előttem is írták, sokan azt sem tudják, hogy ők nem fajtatiszta kutyát vettek.

Mindenképpen nézz körbe, menj el kennellátogatásra, és csak utána dönts, nekem ez a véleményem erről!

2011. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!