Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek szintén két kutyája...

Akinek szintén két kutyája van, előfordult már, hogy egy házban aludtak? (Lent)

Figyelt kérdés

Mindkettő kutyának van külön háza és mindkettő kényelmesen elfér a saját házában.

Valamelyik nap amikor hazamentem azt láttam, hogy egy házban voltak. A kicsi lány kutya bemászott a nagy fiú kutyához. De amúgy nagyon aranyos volt. :)


2011. márc. 26. 21:25
 1/7 xnorkax ***** válasza:
100%
Mikor régen két kutyunk volt, ők mindig együtt aludtak. :) Pedig nálunk is volt mindkettőnek külön háza.
2011. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy helyen alszanak, pedig mindegyiknek van külön.
2011. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk régen amikor 2 vizslánk volt ők együtt aludtak...:)

a mostani 2 kutyánk külön házban alszik

2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindig együtt alszanak, hárman vannak, egyiküknek (ő kistermetű) lehetősége lenne bent aludni a házban, de mindig kint alszik a másik két naggyal. Iszonyat édesek, télen a kicsi szokott középen lenni, és a két nagy melegíti :))
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az számít, hogy 1 kutya 1 macska, és a macska a kutya mellett alszik a kutyaházban? :)
2011. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez is nagyon aranyos. :)

Nekem a kutyám szokott egymás mellett aludni a teraszon, de egy házban nem.

2011. márc. 26. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

A mostani két kutyusom együtt alszik, egy dobozban, ami a most még nagyobbnak készült. Nem tudom, mi lesz velük, amikor a kicsi megnő és ő lesz a nagy (labrador), mert már nem fog beférni a másik (tacsi) dobozába. A labi-doboz épp "gyártás" alatt van... :)

Amikor még csak a tacsi volt meg (8 hetesen hoztuk el), éppen volt egy nagy és 3 kicsi cicánk,és együtt aludtak, a cica még szoptatta is a kutyát :)Nagyon édesek voltak.

2011. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!