Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a dobermannról?

Mi a véleményetek a dobermannról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kedvenc kutyám. Nagyon szép és okos kutya. Persze kérdéskinek mi a szempont. Nekem az a szempont, hogy fenséges és ijesztő kinézete legyen, egygazdás legyen, jól lehessen vele dolgozni.
2011. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű és fenséges. Nekem most 11 hónapos a harmadik szukám. Mindhárom kutya teljesen külön karakter volt.

Az első maga volt a csoda. Egy királynő. Okos, jól nevelt volt, igaz vele tudtam a legtöbb időt eltölteni, mert akkor már nem tanultam, de még nem dolgoztam. Teljesen összenőttünk.

A második egy nagy bohóc volt. Ó is nagyon okos volt, de már sokkal csintalanabb.

A harmadik most 11 hónaposan még fejlődik, de egy igazi rosszcsont. Mintha szándékosan azt keresné mi "rosszaságot" lehetne elkövetni. Tegnap például a virágtartó állványról szedte le a cserepet és azt rágta.

Ő már egy nehezebb eset lesz, szerintem a három közül ő lesz a legéberebb házőrző. Már most is félelmetes, ahogy ugatja az idegeneket.

Mindháromra igaz, hogy imádnak labdázni ( nálunk a kosárlabda és a tenisz labda vált be, csavarogni és másik kutyákkal játszani.

Nagy a mozgásigényük és télen benn voltak a lakásban, mert a rövid szőrük miatt kissé fázósak.

Az első kutyánk utált úszni, a második imádta a vizet. A mostanit majd meglátjuk nyáron.

Én imádom ezt a fajtát:)

2011. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xnorkax ***** válasza:
89%

Nagy kedvencem. :) Egyszer kidobtak mellettünk egy dobit és felénk csavargott. Én vigyáztam rá 3 napot és hihetetlenül megszerettem. A szívem szakadt meg, mikor elvitte egy srác. De jó helyre került legalább.

Egyébként akkoriban volt kölyök a kutyám (terrier kev.) és olyan óvatosan játszott vele... Először féltettem, hogy fellöki vagy bármi, de nagyon finoman bánt vele. Az első perctől kezdve szorosan követett, leste minden kívánságomat. Ráadásul minden emberrel nagyon barátságos volt.

2011. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, elegáns, büszke fajta! Régen minden álmom egy ilyen kutya volt.
2011. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden álmom, pár éven belül remélem, lesz is egy a mostani kutyám mellé:)

Kislánykoromban volt egy.

L/17

2011. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb kutyája számomra. igaz kell mellé némi humorérzék, hogy a különleges kis dolgait tudd kezelni, de egy fantasztikus társ, jó barát, mindezek mellett fenséges, és gyönyörű.
2011. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!