Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a dobermannr...

Mi a véleményetek a dobermannról? Nem agresszív? Lehet vele játszani? Mennyire védi a házat? Megtámadja az idegeneket? Könnyen tanítható? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem agresszív, inkább lelkileg érzékeny..


Valamelyik buta is..


A szomszédban sikerült magát felakasztani a belógó faágra...

Pedig meg se volt kötve..


Bezárták a barmok és a kutya addig ugrált fölfele hogy a nyakörvénél fogva fölakadt és megfulladt...

2010. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Személyiségre olyan mint a németjuhász, csak nem annyira okos és nincs akkora hangja, de lehet játszani vele!


Szereti a futást mega labdát!

2010. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval szolgalelkü, és csendes, nincsenek szeszélyei..
2010. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk kiskoromban volt. Soha nem láttam még olyan okos kutyát, mint ő. Kicsi voltam, vigyázott rám. Ha a kapu közelébe mentem, szólt anyuéknak, visszaterelt. Soha nem harapott meg senkit, de szinte mindent megértett, nagyon okos volt. Viszont aki nem ismerte, arra jól rá tudott ijeszteni, a házunk közelébe se mert jönni senki. Gondolom kutyafüggő ez is. De szerintem egy erőskezű ember kell hozzá - a miénk is anya élettársának fogadott szót leginkább.
2010. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval ne foglalkoz, mindenhova beír butaságokat. A dobermann nagyon jó kutya, csak figyelni kell honnan veszed! Nagyon okos, érzékeny, jó házőrző, gondolom domináns is. Lehet vele játszani, nagy zsákmányszerző ösztöne van és teljesen más mint a német juhász.
2010. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát én már többel is találkoztam kutyasuliban , ismerősnél stb. Azt biztosan állítom h energikus kutya , pörög mint állat :D
2010. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt nem lehet egy dobermannra mondani hogy csendes!!! A szomszédunkban minden áldott éjjel ugatott eggggész éjjel!!!!! Meg van bolondulva tudni illik ez a kutyafajta is idősebb korára megbolondul úgy mint a németjuhász, roti-->neki támad az embernek hiába neveli bárhogy is.
2010. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó , te mekkora kretén vagy bakker... Már hogy az Isten nyilába bolondulna meg egy nj idős korára ? vagy egyáltalán bármilyen kutya ??? max ha idegrendszeri betegsége van de am 1 kutya sem bolondul meg.....

Minek írsz teljesen értelmetlen választ ?? csak a pletykát terjeszted egy kutyáról aminek semmi alapja sincs...

2010. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
uccsó egyet értek az uccsó előttivel. Ez nem hülyeség.
2010. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
ez hülyeség,csak mert xy-lon dobermannja megkattant attól még nem fog minden fajtatársa megkattani,én inkább szomszédodat okolnám,mert ahol a KUTYA megbolundul ott valami a gazdával sem oké,tudod ha te negetív vagy és labilis,a kutya is átveszi ....kutyákkal foglalkozomm szabad időmben tudom miről beszélek soknak nem szabadna meg engedni h kutyát tartsanak.
2010. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!