Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaház kell egy...

Mekkora kutyaház kell egy kifejlett golden retriever kannak?

Figyelt kérdés
Hossz, szélesség és magasság érdekelne, hogy tudjam mekkorát kell keresnem. Illetve pár tanács is elkelne, hogy milyet érdemes venni vagy esetleg készíteni.
2011. márc. 27. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem golden és labrador keverékem van és nagyon nagy testű nem tudom pontosan a méreteket de nagy kell mert a golden nagy testű és szerintem hőszigetelt lenne a legjobb mert télen nem fázik!
2011. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magassága legyen (aljától a csúcsáig) 88 cm, az elejének a szélessége 54 cm, az oldalának hossza pedig 100 cm. Venni szerintem fából készültet vegyél. 14.500-ért egy szép és jó házat tudsz venni, keress utána a google-be.
2011. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Egyszerűbb ha csinálsz magad egyet.

Az Én Cane Corsomnak egy szigetelt fa-kérót dobtam össze OSB-ből, 2cm vastag hungarocell táblákból, rögzítőelemekből, és közel 200db facsavarból, közel 10 munkaóra alatt. A bejárata aszimmetrikusan a ház egyik sarkához közel és csapottetős. Ez volt nekem anyagárban 25000 HUF. A ház méretei: Hossz: 1m, Szél: 1m, Magasság a bejáratnál: 1m, azzal szemben 80cm.

Ekkora ház minimális ára 50-60 ezer körül van.


Sok sikert!

2011. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!