Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaház ajtajára olcsó, de...

Kutyaház ajtajára olcsó, de biztos hőmegtartó megoldás?

Figyelt kérdés

A hőfüggöny jó lenne, de most még ez is drága a pénztárcámnak :( Valami tipp? Ami ugyanúgy megtartaná a meleget?

Illetve... milyen élvédőt ajánlanátok a kutyaház bejáratára?


2011. okt. 17. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én méterre veszem a hőfüggöny szalagokat, taval ha jól emlékszem 600 ft volt métere a 20 centisnek
2011. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! És hol??? Mert nálunk egy kész hőfüggöny 25 x 25-ös 3000Ft, és kettő kutyaházra kellene.
2011. okt. 17. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy kb 10 centis szálakra felvágott padlószőnyeget szegelsz oda, az is jó megoldás
2011. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kivágni vékony fa vagy műanyag lemezből a kutyaól ajtajába illeszkedő formát, két bőrdarabbal felrögzíteni (szög, csavar, facsavar) és kész a lengőajtó.

Vagy vastag szövetből, ócska szőnyegből függöny, ami mellett vagy alatt be tud bújni.

2011. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én itt veszem, de szerintem minden ilen cégnél kaphatsz

[link]

2011. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és simán felcsavarozom eg lécre és azt pedig az ajtó fölé
2011. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A kutya befűti magát, aztán meg jól megfázik amikor kimegy pisilni. Elég egy darab rongyszerűség, hogy a szél ne vágjon be neki, és rongyok, amit majd beteker magának. Szépen megnöveszti a bundáját, és nem fog fázni.
2011. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
RONGYOT NE! Hó-eső, átázik a rongy, sosem szárad meg, ettől fázik meg a kutya. Szalma- az a legjobb, ha már éjjel is kint lakik. Lakj te éjjel-nappal hidegben, hogy nehogy megfázz, nagyokos, ennél blődebb választ ritkán olvasok, ennél már csak a láncon tartott kutya látványa zavar jobban a hóban- nem tud mozogni, hogy ne fázzon:SSSSSSSSSS
2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!