Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves tacskó kutyusom.Vemhes. Szegényem majdnem kidurran. Szerintem kb 1-2 hét és szül.Tartsam melegen??Mit csináljak??Vagy nincs semmi különös tennivaló??

Legyetek szívesek, hülyeségektől, baromságoktól kíméljetek!!!


2011. márc. 27. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

A vemhesség jele az, hogy kevesebbet mozog, nő az étvágya, később ugyanannyit

eszik, de mégis mintha fogyna, ez már az utolsó szakaszban van. Ha ezek igazak a kutyádra akkor vemhes. Hát mindenképpen beszélj egy állatorvossal!!!

Tennivaló nagyon nics sztem, de adj neki sok-sok vizet! És legyen levegőn! Nagyon vigyázz az egésszégére!!


De nagyon fontos hogy beszélj a Dokival, mert ő tud még néhány tanáccsal ellátni!!

2011. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 xnorkax ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy egy évesen már szülni fog a kutyád! Megelőzhetted volna...

Adj neki minőségi tápot és figyelj rá. Kérdezd meg az orvost, nem késő-e ivartalanítani. Az apát ismered? Ha nagyobb volt, mint a szuka, lehet hogy császározni kell, de más miatt is lehet.

2011. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Használd a google-t, kérdezd meg az állatorvost, legyél önálló. Ez sem két mondatban leírható téma...
2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ez a vemhesség baleset volt.:S
2011. márc. 27. 14:12
 5/19 anonim ***** válasza:

ennyiből lehet, hogy te is.


A szomszédunkban is baleset volt, belehalt a kutya.

2011. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jólvaan. nyugodtan harapjátok csak le a fejem.
2011. márc. 27. 14:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Amit megtehetsz érte, az az, hogy egy orvossal felveszed a kapcsolatot. Féreghajtás volt nála? Naponta többször etetsd, mert a kicsik elfogják a helyet a gyomra elől.
2011. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

sokat eszik, sokat iszik, naponta többször etetem, friss víz mindig van, és szinte mindig alszik, pihen.

a garázsba szokott aludni. kicsit hideg van ott és ezért sok pokrócot tettem alá, és egy kicsit bebugyoláltam, betakargattam. hülyeség volt?? tűri, még mindig a pokróc alatt van normális esetbe kiugrana onnét. de most nem!! hülyeség volt betakarni??(remegett, fázott)

2011. márc. 27. 15:36
 9/19 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog amit tehetsz vele, hogy még ma felhívod a dokit és bejelented holnapra vagy legkésőbb holnaputánra ivartalanítani. Egy ilyen fiatal szuka nagyon könnyen belehalhat az ellésbe, akkor meg aztán főleg, ha egy nagyobb méretű kutyával párzott(ez egy tacsi esetében elég valószínű). A kiskutyák felnevelése olyan mértékben le fogja amortizálni szegény kutyát, hogy soha nem lesz többé olyan, mint volt.

Arról nem is beszélve, hogy keverékek a kutyák és szinte lehetetlen nekik gazdát találni. Nem kell több kutya a menhelyekre, láncra.

2011. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem lesznek megtartva a kiskutyák, már kiskorukba, myekk

lehet durvának, embertelennek látszik, de hát mit csináljak velük?

am mennyibe kerül egy ivartalanítás?

2011. márc. 27. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!