Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves tacskó kutyusom.Vemhes. Szegényem majdnem kidurran. Szerintem kb 1-2 hét és szül.Tartsam melegen??Mit csináljak??Vagy nincs semmi különös tennivaló??

Legyetek szívesek, hülyeségektől, baromságoktól kíméljetek!!!


2011. márc. 27. 14:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelműen ivartalanítás, addig aíg még meg sem születtek. Mivel vemhes a kutya, így olyan 20-25 ezer körül kell számolni, na de ha császározni kell a kutyát, mert nem tudja megszülni a kicsiket, akkor az jóval drágább lesz. Gyorsan megvan a műtét, utána pár napig még kicsit gyengébb lesz, de utána soha többet nem fog tüzelni és kiskutyákkal sem kell bajlódni.
2011. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a szüleim biztos nem fogják kifizetni az ivartalanítást. még fiatal vagyok 13 éves. az első pillanattól kezdve nevelem őt, szóval nem szeretném eladni. non szivemhez nőt.tök tanácstalan vagyok. nem tudom mit csináljak
2011. márc. 27. 17:53
 13/19 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás olcsóbban jönne ki, mint a kiskutyák felnevelése.
2011. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem felnevelni akarja őket, hanem megöletni ha megszülettek, mert úgy a legegyszerűbb. Király, hogy ilyen természetes ez már 13 évesen....Nem való neked kutya.
2011. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nem én szeretném megöletni, hanem a szüleim.

én legszívesebben az összes kóbor kutyust befogadnám. de a szülők....

nem vmi állatbarátok

2011. márc. 27. 18:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Szép tőled, hogy ennyire gondoskodsz a magad módján a kutyádról.Nem tudom, van-e lehetőséged némi pénz szerzésre? Ha most megússza a kutyád a szülést, gyűjtsél pénzt és figyeld a netet, mindig vannak ivartalanítási akciók. Talán el tudod egy ilyenre vinni a kutyádat és akkor onnantól élhettek vele gondok nélkül.
2011. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 18:28

Szerinted egy 13 éves gyerek mit is tudna tenni a felnőtt szülőkkel szemben?A legkönnyebb azonnal nekimenni.

2011. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

én is abban reménykedem, hogy tudok pénzt szerezni..

addig is próbálom a szüleimet fűzni.

2011. márc. 27. 18:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy ivartalanítani egyszer kell, utána nem lesznek ezek a problémák. Így viszont a szuka minden vemhességnél többet eszik, így többet kell rá költeni, plusz az egészségének is nagyon rosszat tesz. Azt is mondhatod, hogy részletekben visszafizeted az árát, vagy hogy vonják le a zsebpénzedből.
2011. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!