Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készítsek játékot a...

Hogyan készítsek játékot a kutyámnak? És mit szeret a kutya a legjobban?

Figyelt kérdés
Mert van egy teniszlabdám azt gurítom neki és nagyon ritkán játszik vele.
2011. márc. 28. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a teniszlabdát belecsomózod egy nejlon térdzokniba, azzal ellesz! legalábbis az enyém imádja, jo-jó formán játszom vele, meg húzd meg-ereszd meg-et, és nagyon jókat mulatunk közben:-)
2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DannyZuko ***** válasza:
Köss rá egy madzagot és huzkodd előtte, utána meg huzakodóst játsz vele, ha elkapta. Arra figyelj, hogy ha jól dolgozik érte a qtyus, akkor kapja meg a végén a játékot, hogy sikerélménye legyen és ne szokjon el tőle. Akkor dolgozik jól, ha teljes testből húzza szakaszosan a labdát. nem egyszerre csak nekifeszül, hanem küzd érte. ilyenkor lépj kicsit feléje, hogy amikor húzza tudjon kicsit hátrálni. dolgozzon csak. majd add neki, ha ügyes. a zsákmányszerzés élménye fontos. és az is, hogy elkaphassa ha huzkodod előtte. vadászöztön. Én az enyémnek kis korában egy vastag bőrdarabot tettem egy 5m-es pórázra és azt huzkodtam előtte. le is vadászta :) később a lasztit.
2011. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!