Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megennéd a saját kutyád...

Megennéd a saját kutyád végszükségben?

Figyelt kérdés
Ha életed múlna rajta.
2011. márc. 28. 18:27
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
egyébként ne gondoljátok hogy ilyen helyzetbe a kutyád macskád nem kóstolna meg ha halottak lennétek :-D
2011. márc. 30. 17:34
 42/49 anonim ***** válasza:
már nem azért te nagyon okos kérdező.....nem is írta itt senki,hogy embert enne!!!
2011. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
miért érdekel téged ennyire ez a kérdés pszichokám?
2011. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Családtagot hamarabb ennék, mint a kutyám."


Ennél 2-3-al lejjebb is ugyan ez van.

2011. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
LOL ha már itt tartunk, Hitler is egy embertársatok volt. :) Na mind1... Én többre tartom a macskám életét, mint itt bármelyikőtökét, és ha választanom kéne hogy ti dobjátok fel a talpatokat, vagy a macskám haljon meg, akkor bizony ti halnátok, mert számomra a macskám családtag és pont leszarom hogy ti meg emberek vagytok. És annyira bííírom amikor itt egyesek mindenkinél mindent jobban tudnak.
2011. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Nagyon belegondoltam, és nem.

Nem eszem semmilyen húst, csak csirkét, de azt is csak rántva, mert akkor nem látszódik rajta, hogy az valaha egy állat volt.

Semmilyen állatot nem ölök meg, és abszolút az állatkínzás ellen vagyok, egy szenvedő állat miatt képes vagyok sokat sírni. Többre tartom a kutyákat, mint a legtöbb embert.

Ha a legjobb barátomat kellene megölnöm (vagyis a kutyámat), inkább meghalnék, csak ő élje túl.

SEMMIKÉPP nem enném meg. Nem tudnám bántani. SOHA.

2011. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

19:37:

Nyugi, most már ez rád vonatkozólag kölcsönös :D Inkább éljen ez a kis bogár ami itt mászik a monitoron és rohadtul idegesít, mint....

2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
OMFG -.-"
2011. márc. 30. 21:53
 49/49 anonim válasza:
Igen
2021. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!