Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? ( kÉRDÉSEM TÚL...

Mit tegyek? ( kÉRDÉSEM TÚL RÖVID )

Figyelt kérdés
A párom unokatestvérének 2 kutyája van. Ma közölte,hogy meg akar szabadulni tőle, úgyhogy felakasztja,vagy agyonüti ( sajna ez vidéken a hozzáállás ). Erről nagynehezen lebeszéltem,de most azt mondta a páromnak,hogy akkor elengedi a határban. Mit tehetnék? A családban csak én vagyok "normális" felfogású. Mind vidékiek,én városi vagyok. A párom a mi kutyáinkat elfogadja,de inkább úgy van vele,hogy ha boldoggá tesz a kutyázás,hát kutyázz. De az unokatesójával soha,semmiért nem kerülne konfliktusba,nemhogy egy kutya miatt. Családi botrányt,meg "kiutálást" nem szeretnék. Ötletek?
2011. márc. 28. 19:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sárbogárdon. Már elengedte a kutyát az éjjel,reggel mesélte a páromnak. Nemsokára jön anyum,rábízom a gyereket,megkeresem a kutyát,és ha sikerül,beviszem egy menhelyre.
2011. márc. 29. 07:58
 12/16 anonim ***** válasza:
A helyedben én azért jelezném felé, hogy ezzel a tettével a hatályos jogszabályok szerint bűncselekményt követett el!
2011. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudja. Az volt a válasz,hogy úgysem ezzel foglalkoznak a zsaruk,és bizonyítani se lehet. És ebben sajna tök igaza van.
2011. márc. 29. 09:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért én felkeresném a radikális állatvédőket a helyedben...
2011. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felháborító,az ilyen embernek minek kellett kutya?Amúgy meg szerintem nincs neveletlen kutya,csak hanyag gazdák.Az ilyen embertől mit tanulhat szegény állat?Azonnali segítséget kellett volna szerezned,állatvédőktől,menhelytől nekik is jár második esély,ez gusztustalan viselkedés én adnék az ilyen embereknek,meg van a véleményem róla.Amúgy meg én is vidéki vok,és maximálisan kutyabarát és tulajdonos egyben.
2011. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok és rajtam kívül még anyukámat sikerült bevonnom a kutyamentő akcióimba. Szóval nem attól függ az állatszeretet, hogy hol lakunk.

Mindenesetre szurkolok neked, hogy meg legyenek a kutyusok és igazán szép tőled, hogy ennyire a sziveden viseled a sorsukat. Írj a fejleményekről!

2011. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!