Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon meggyűlne a bajom...

Nagyon meggyűlne a bajom ezzel a fajtával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lény vagyok! Nagyon szeretnék magamnak egy kiskutyát.. Pénzem az már van sok..:)

80 ezer forint.. 3 éve gyűjtögetek.. ( a többit az imádni való szüleim kipótolják:)(L)

Kennelből szeretnék kiskutyát.. Egy husky-t:)


Az lenen a kérdésem,hogy megtudnék ezzel a fajtával bírkózni? Azt hallottam,hogy makacs..és nehezen kezelhető.

Régebben tanítottam több kutyát.. de csak ül, marad, fekszik, hozd vissza parancszavarka..

Édesapámnak van egy akitája.. ő is makacs természet.. de apum nagyon tudja,hogyan kell vele bánni:) és már sok mindent tud..:) 4 hónapos..

Ha ő segítene a nevelésben, sikerülne a tanítása ennek a fajtának?

És jól tudnánk együtt működni?

A mozgással nincs probléma.. heti min.5ször megyek futni..

vinném őt is:)


2011. márc. 28. 21:34
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Eddig Bernáthegyit, Német dogot, és Amerikai bulldogot tanítottam ha ez számít valamit:)
2011. márc. 28. 21:34
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A Huskyk elég öntörvényű csavargós, örökmozgó kutyák, ha van időd vele foglalkozni és biztonságos kerítés akkor nyugodtan! De ha egy játékosabb, szófogadó kutyát szeretnél akkor mással próbálkozz. Üdv.
2011. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kicsit erős kutya hozzád nem?:D
2011. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

A Husky amúgy is egy nagyon okos fajta és ha ennyire elszánt vagy és komolyan is tudod venni a kutyát, tutti hogy sikerülni fog a nevelés.

Tetszik ez a hozzáállás! :)

Amúgy ha a természetéről akarsz még tudni egy-két dolgot, írd be a google-ba hogy Husky és ott pontosabb fajta leírást tudsz olvasni.

Ahonnan vettem az autómat, a srácnak volt egy Husky-ja, és mesélte hogy a fiával és a kutyával szokott menni biciklizni, a kutya végig mellette megy, télen húzza a gyereket szánkón meg ilyenek. Nagyon okos volt és barátságos, jól volt nevelve.

2011. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

És játékosabb/szófogadóbb fajta alatt melyikre gondoltál?:)

Mondjuk szerintem őket is meglehet sok mindenre tanítnai:)


http://www.youtube.com/watch?v=TgyBCqmDasA


http://www.youtube.com/watch?v=kWWCGZWP7As&feature=related

2011. márc. 28. 21:41
 6/28 A kérdező kommentje:

Közben érkeztek válaszok!

Hát..még tenyésztőket/tulajdonosokat megfogok kérdezgetni a fajtáról!:)

Mert számomra elbűvölőek, gyönyörűek..

És már régóta gyűjtögetek egy ilyen kutyára..:)

2011. márc. 28. 21:43
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha egy amerikai bulldog-al megtudtál bírkózni,tudtad kezelni,tanítani akkor a huskyval sem lesz semmi gond. Sok sikert!
2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát a bulldoggal a tudományunk ott kimerült..hogy leült, feküdt, maradt, és jött szépen pórázon..:)
2011. márc. 28. 21:44
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!:)
2011. márc. 28. 21:44
 10/28 anonim ***** válasza:
Hát játékosabb mint például a labrador, vagy a goldi akár...fegyelmezettebb szempontból például németjuhász! De én is szeretem a kihívásokat én kuvaszokat tartok, ők se egyszerű esetek..:) de a gazda szava náluk szent!
2011. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!