Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három helyett kettő féregtelen...

Három helyett kettő féregtelenítő tabletta?

Figyelt kérdés
Kb 30 kg-os kutyumat tegnap kellett ismételten féreghajtózni,miután bő két hete a menhelyről elhoztam.A tenyeremben kivittem mindhárom tabit,meg a szalámikockákat is,amibe ott,akkor elrejtettem.Kettőt biztos,hogy beadtam neki,de a harmadik egész egyszerűen eltűnt a kezemből.Mindkét kutya ott pörgött körülöttem a kajáért,s csak akkor vettem észre,hogy egy hiányzik...A földön nem volt,sehol nem találtam.Lehet,hogy ráragadt az egyik szalámira,amit odaadtam neki.Kérdésem az lenne,baj-e,ha esetleg három helyett csak kettőt kapott?Vegyek mégegyet s adjam be neki utólag,vagy az már nem számít?Használni fog így eléggé?(nem biztos,hogy nem ette meg,csak ha mégis elkavartam valahol)
2011. márc. 29. 15:01
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Mindenképpen fog segíteni, ha látod, hogy jött valami ki neki, akkor úgyis meg fogod ismételni, akkor pedig jobban figyelsz a helyes dózisra, most már hagyd.
2011. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha volt már féregtelenítve a menhelyen, talán nincs is benne féreg. Ha nagyon bizonytalan vagy, 2 hét múlva ismételd meg.

A kutyának meg érdemes néha súlyt mérni, hogy majdnem pontosan tudjuk a súlyát, amikor bármit be kell adni neki.

2011. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!:)Akkor féregteleníttettem,amikor a menhelyről elhoztam,vagyis akkor az orvos adott,s másnap beadtam neki,rá egy napra pedig gyanúsan férges volt,ezért ismételtük meg.Ezt a kérdést akkor én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1630894-mit-g..

2011. márc. 29. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem biztos, hogy elég lesz. Ha most gyorsan tudsz szerezni még egy tablettát, akkor szerintem add be neki minél hamarabb.
2011. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!