Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féregtelenítő tabletta vagy...

Féregtelenítő tabletta vagy paszta vény nélkül is kapható? 4 hónapos kutyának

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Recept nélkül is, de ne az állatorvosnál vedd mert ott pl. nekem 500 körül lenne. Én egy állateledel forgalmazó néninél veszem (kis maszek bolt) 200 Ft-ért. Súlyra, kilónként kapod a tablettát. Mármint a kutyáéra :-)
2009. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is állateledelesnél veszem 200 Ft-ért. Vény nélkül. Csak tudd megmondani hogy kb hány kg.
2009. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, vény nélkül kaphatók ezek a készítmények.

Ha kistestű kutyáról van szó, aki még az 5kg-t nem éri el, akkor neki pasztát vegyél, azt 2kg-onként lehet adagolni, úgy van berecézve az adagoló fecskendő.

Ha eléri a kutyád az 5kg-t, akkor inkább tablettát vegyél neki. Egy tabletta 10kg-ra, ha azt eltöröd félbe, akkor az elég neki. Egy kicsit túl is lehet dozírozni: ha mondjuk 6,5kg a kutyusod, akkor már adhatsz neki 1egész tablettát is.

2009. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nekem a pasztát nagyon nem sikerült beadni a kutyának, orrán-száján prüszkölte ki a cuccot... a tablettát meg félbetöröm, és májkrémmel egyből lenyeli...
2009. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sikerült vennem nekik, egyébként 1 kilós yorki mind a kettő.
2009. dec. 27. 11:37
 6/6 anonim válasza:

szasztok

én megköszönném ha valaki tudna ajánlani egy olyan /konkrét/ helyet ahol vény nélkül adnak féreghajtót.

2010. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!