Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4-hónapos palota pincsi...

4-hónapos palota pincsi kutyát kapott a lányom, és a lakás összes ágyára végzi a kis és nagy dolgait. Nem tudom leszoktatni róla, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy másik pincsink,azt minden gond nélkül szoba tisztaságra neveltem!Ez ha ki viszem csak szaladgál,ahogy behozom rohan az ágyakra piszkolni!!!Ha rászólok ilyedtében bepisil!!Ilyet még nem láttam!!!
2011. márc. 30. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
+1 tipp: Szagtalanítást ecetes vízzel csináld! Ami mosható azt mosd ki ecetes vízzel, akár előtte be is áztathatod, ami nem mosható, azt pedig fújd be ilyen virágspriccelővel. Gyorsan eltűnik az ecetszag, de semlegesíti a pisi szagot! Tapasztalat, kutyánál, macskánál egyaránt beválik.
2011. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2011. márc. 31. 04:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!