Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árkádba mehet kutya? (Budapest)

Árkádba mehet kutya? (Budapest)

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem, táskában sem.

2011. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. márc. 30. 16:39
 3/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Nem, biztos, hogy nem engedik be. Én legutóbb a Récsei Centerbe szerettem volna bemenni a borderemmel, mert nyakörvet szerettem volna venni neki, és ahhoz fel kellett volna próbálnunk. A récseiben a Fressnapf bent van, és oda akartam menni, de nem engedtek be. Kutya kint maradt addig a kocsiban, és kiszaladtam rápróbálni, csak így tudtam megoldani.
2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem se lehet bevinni... viszont én már egy csomószor láttam hogy bevittek kutyákat de azok kistestűek voltak (yorki,csivava,bichon)és kézbe fogták őket .. de más nagyobb áruházba is láttam már kutyákat..de szerintem ne vidd be a kutyádat ha ezért kérdezted volna meg.....nekem bichonom van és egy áruházba se vittem még be ..csak a fressnapfba de az állat áruház..
2011. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.

Ausztriában be lehet őket vinni bevásárlóközpontokba is. :(

Nem cipőt próbálni vinném magammal..

2011. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Az Ausztria.

Ott a szart is fölszedik a kutyások és nincsenek láncon tartott kutyák..... Amíg az emberek szemlélete nem változik, addig ne várjunk csodát a vezetéstől sem (és itt nem feltétlen az országéra gondolok), hisz ők is csak magyar emberek.

2011. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos sehova, rosszul vagyok ettől a kirekesztéstől, hogy míg én a szobatiszta jól nevelt spánielemmel nem mehetek be, addig a west endben (saját szememmel láttam) az anyuka a pálma cserépjébe pisilteti a pici fiát. (pfffff)
2011. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!