Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet az ellen tenni, ha...

Mit lehet az ellen tenni, ha az egy éves német juhászom beenged mindenkit az udvarra, ha nem vagyunk otthon, de ki senki nem mehet tőle?

Figyelt kérdés

Ma arra mentem haza, hogy a postás a falnál áll, a kutyám meg vele szemben és morog. Ha a postás megmozdult ő a kutya is. Rászóltam a kutyára és rögtön félreállt.

Egy másik alkalommal a szomszéd jött át, mert a gyerekek átrúgták a labdát és vissza akarta vinni. Elmondása szerint simán bejöhetett, de amikor menni akart a kutyám elkezdett morogni és őt is odaállította a falhoz. Amikor hazaértem és szóltam a kutyának itt is félreállt.

A postással és a szomszéddal is jóban van, ha otthon van vki.


2011. márc. 30. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez német juhász tulajdonság..:) nekünk is volt, az is mindenkit beengedett de a kapuba állva ki már senkit...nem tudom mitől lehet ez..
2011. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a szomszédé is ilyen csak ott 2 van. ha mégis megpróbálna a vki menekülni akk a másik elé kerül és körbefogják.
2011. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jó kutyád van!

Ha szabadon van, ne legyen nyitva a kapu.

2011. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A "gyalogos" kapu mindig be van zárva, de a kocsibejárón ninc kulcs és ott be tudnak jöni.
2011. márc. 30. 19:35
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha békét akarsz, kennel a kutyának és nem szabadon kint.Nem lehet elvárni tőle, hogy szelektáljon, ez jöhet, ez nem.
2011. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom kennelbe zárni.
2011. márc. 30. 19:47
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen volt...:) én kimondottan örültem neki,ha nem vagyok otthon akkor senki ne járjon be hozzám.

Az egyik barátom ült fél napot a kertben,pedig a kutya nagyon jól ismerte.

2011. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a kapukon kint a tábla, hogy a kutya harap?

Sosem lehet tudni, a morgás és blokkolás mikor csap át harapásba? A kutyád egy éves, még szinte kölyök. Most lesz még csak felnőtt.

Azt kérdezted, mit lehet ellene tenni? Vagy kaput zársz, vagy kutyát.

2011. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom ki... kutyát nem zárunk kennelbe!!!
2011. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kint van a kutya harap tábla.
2011. márc. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!