Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről hogy...

Mi a véleményetek erről hogy egy embernek csak egy kutya a barátja és nincs kivel megbeszélni a gondjait se?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya az ember legjobb barátja! Soha nem hagy cserben és mindig melletted áll!, ami nem minden barátról mondható el..megbeszélni meg lehet vele a gondjaidat, meghallgat de válaszolni nem fog..:)
2011. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya az ember legjobb barátja. Közhely, de igaz. Én személy szerint emberben sokszor csalódtam, de kutyában még soha. Nekik is el lehet mondani a problémáidat, de tanácsot ne várj tőlük.
2011. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos néha a "csak egy kutya" sokkal többet jelent, mint hinnéd, mert rádöbbensz, hogy ki az, aki NEM hagyott cserben.
2011. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sajnos nálam ez a helyzet...
2011. márc. 30. 19:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak sokszor olyan dolgaim, amiket csak a kutyáimnak mesélek el :)

Milyen is lenne a világ nélkülük?

2011. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi kutya az életét adja a gazdájáért, örökké hűséges és odaadó, soha nem hagy cserben akár milyen ember is vagy! Persze nem egy emberi barát mert nem tud beszélni, de attól még megérzi ha szomorú vagy és megvigasztal...Én azt mondom az az igazi ha az embernek vannak emberi barátai is és egy hűséges kutya társa is!
2011. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem erről,hogy a kutya több mint állat... hagy ne mondjam,hogy én hányszor csalódtam a barátaimba és a kutyáim mindig ott voltak. Főleg a lány. :) én is inkább nekik mondom el,mint a "barátnőimnek" akik vagy nem figyelnek rám,vagy nem érdekli őket.
2011. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát igen
2011. márc. 30. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Márai Sándor: Füves könyv


"Az állatokról


Ne szégyelld te azt, ha szereted az állatokat. Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz. Hazug próféták és otromba, komisz emberek azok, akik megrónak e vonzalom miatt, s ezt mondják: „Az emberektől lopja el az érzéseket, melyeket a kutyára pazarol! Önző, rideg fráter!” – ne törődj velük. Szeresd csak nyugodtan kutyádat, ezt a csillogó szemű, fáradhatatlan barátodat, aki nem kér barátságáért mást és többet, mint valamilyen szerény koncot és egy-egy simogatást. Ne hidd, hogy gyöngédség és önzés késztet az állatokat szeretni.

Testvéreink ők, s ugyanabban a műhelyben készültek, mint az ember, s értelmük is van, néha bonyolultabb és finomabb, mint a legtöbb embernek. Mások nevezzék gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak kutyáddal. Jó társaságban maradsz; s Isten tudja ezt."

2011. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
A kutya nem több mint állat , és sokan nem is állatként kezeli őket ami meg probléma.Szerintem nem egészséges dolog ha nincsenek embri kapcsolataid.Én is olyan ember vagyok aki nehezen bízik meg másokban , ezért nekem sincs nagyon barátom csak 2 olyan ember van akiben annyira megbízom hogy magánügyeimet is megosszam velük, de szerintem mindenkinek kell ilyen EMBER barát aki ha kell számíthatsz rá.
2011. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!