Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi vonatkozik a kutya tartásra...

Mi vonatkozik a kutya tartásra a házirendbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy stáffim még kicsi 5 hónapos még 1x sem ugatott és az EMELETES házban össze írást kezdtek a 10.en (65 lakóból 25 bele egyezett de nem tudták hogy az én kutyámról van szó és a bele egyezés igy szolt "Nem lehet több kutya az emeletes házban")pedig én az 1 emeleten lakom és az alattam felettem mellettem lakó bele egyezne . Érdemes lenne alá íratni velük a papírt és haza hozni a kis kutyámat mert nagyon szeretem :)

2011. nov. 11. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ezen most mi a felfoghatatlan?! A NEM azt jelenti, hogy aztán NEM tarthatsz majd kutyát. Szóval ezzel te NEM értesz egyet, így NEM akarod aláírni.
2011. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted a kutyit,hozd haza,ellesznek hónapokig a kedves lakótársak a hivatali ügyintézéssel ,mire valaki is hoz egy határozatot a kutyusod ellen
2011. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
Anyukád kérje el a közös képviselőtől a házirendet. Nem értem, mi az hogy haza akarod hozni. Most hol van?
2011. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Jézus...Nem értem az embereket... Vidd haza a kutyát nyugodtan:)
2011. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát én nem is írtam alá de már a nyilatkozatot hozták valami sóstol aki valami közös képviselő hogy nem tarthatom mert az össze írás végeredmény ez lett amúgy meg most a nagy nénimnél van
2011. nov. 11. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
:( Hányok az ilyen emberektől... A mi házunkban is van egy, már kezd elmérgesedni a viszonyunk, de velem ráb@szik... A görény
2011. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hatályos házirend és a helyi érvényben lévő ebtartási rendelet vonatkozik rátok, a lakókra, és a közösképviselőre is...ha bármin is változtat a társasház lakógyűlése akkor sem lesz visszamenőleges hatályú a változtatás...pl. ha meg is tiltják a kutyatartást(amihez a lakók 75%-ának nemtetszése és jegyzőkönyvben rögzített szavazaya szükséges), akkor sem tehetik ki a már meglévő kut yákat,hiszen az az állatvédelmi törvénynek mond ellen...hogy-hogy nincs veled a kutyád?

Tessék hazavinni és egy mintakutyát nevelni belőle

2011. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Mielőtt belemész az ilyen dolgokba, tanulj meg központozni. Tudod, pont, vessző, neadjisten pontosvessző vagy gondolatjel.

Nyilván azt írd és írasd alá, amivel egyetértesz, azt meg ne, amivel nem.

2011. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!