Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elszaladt a kutyám,...

Tegnap elszaladt a kutyám, megtagadta a behívást, mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Eddig sosem csinált ilyet, nap mint nap arra a futtatóra vittem, és kibújt a futtatóból, nem tudom hogy fért ki:S hazáig szaladt, úgy nézett ki mintha megijedt volna valamitől, pedig én és a másik kutyám semmit nem hallottunk, láttunk. Hiába hívtam nem jött oda, hanem elindult hazafelé, próbálkoztam azzal is, hogy ellenkező irányba futok, de nem jött. A baj csak az volt hogy az úton is átszaladt, pedig tudja hogy nem szabad, majdnem elütötték:( nagyon megijedtem, futottam utána, hiába mondtam hogy nem, Ő mégis ment tovább. A ház előtt leült, és ott várt, nem értem mért csinálta, most már abba a futtatóba nem viszem többet, mert fogalmam sincs hogy szökött ki:SS
2011. márc. 30. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valamitől megijedt, kutyáknak jobb a hallása lehet ő hallotta amit te nem, a másik kutyád lehet stabilabb idegzetű... ez tipikus jelenség, nekem is ha véletlenül kiszaladt az utcára és valamitől megijedt nyomás haza...ott érzi magát biztonságba az otthonába
2011. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsuzsabazsa ***** válasza:

Egy bizonyos hang, egy pukkanás, vagy dörrenés féle hang is kiválthatta ezt a reakciót a kutyádnál.

Jele azért van. Mert ilyenkor a kutyák egy pillanatra ledermednek amit te tulajdonképpen észre sem veszel és utána tiplit vesznek hazafele.

2011. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!