Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éhen tud halni egy kutya?

Éhen tud halni egy kutya?

Figyelt kérdés
Mármint önszántából? Vagy az ösztön előbb-utóbb úgy is ráveszi az evésre?
2011. márc. 31. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek,miért viszolyogsz az ivartalanítástól!

Egyébként nem növi ki,egyre rosszabb lesz,ahogy idősödik.

A sok hülye azt hiszi,segít,ha egyszer legalább párosodik a kutya,de a tapasztalatok szerint ez csak ront a helyzeten.

Milyen fajta egyébként?

2011. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Keverék a szentem! Spániel és labrador!:))

Nem tudom miért viszolygok! Úgy érzem,hogy elveszek tőle valamit! Tudom,hogy hülyeség, de akkor is! Csak most nagyon megijedtünk,mert nem tudtuk mi baja. Nagyon sokat fogyott és kedvetlen is. Nem lenne jó még egyszer így látni!

2011. márc. 31. 15:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem elveszel, inkább megajándékozod egy nyugalmas élet lehetőségével. Kinőni nem fogja. Ilyenkor az is lehet, hogy két hétig se eszik, de belepusztuni nem fog. Legfeljebb nagyon le fog fogyni.

Amúgy csak egyszer adódjon lehetősége a szökésre, még az is lehet, hogy elcsapja egy autó. Akkor meg már késő bánat azon keseregni, hogy jobb lett volna ivartalaníttatni!

2011. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pénteken viszem vissza a dokihoz ellenőrzésre, megbeszélem vele ezt is!

2011. márc. 31. 15:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Majd írd meg,mi volt!

A kutyádnak baja nem lesz a műtéttől,nem veszel el tőle semmit.Előző kutyáim bőven felnőttek voltak már,mikor ivartalanítva lettek.Egyik 15,másik 17 éves koráig élt.

2011. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ma este viszem!

Bár most már abban is erősen kételkedünk,hogy ez lehet a baja. Mert egyáltalán nem eszik szerda óta. Nem tudom valamiért nehezen tudom elképzelni,hogy a hormonok miatt egy falatot sem egyen a kutya napokig! Úgy, hogy kapott már két injekciót is, amiben étvágynövelő volt!

2011. ápr. 1. 09:10
 17/17 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon könnyen lehet.

Műtét után hamar felgyógyul és lesz egy nyugodt kutyátok.

2011. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!