Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. mekkora egy "mini" havanes...

Kb. mekkora egy "mini" havanese? Bologneset vagy havaneset ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt, hogy sokan írták, hogy ilyen nincs, mégis nagyon sok hirdetést látok így, mekkora lehet egy mini? Valaki látott már élőben ilyet?
2011. márc. 31. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már a bichonokra is rátették a mini meg extra mini jelzőt:(
2011. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mini = az állomány csökevényes, kissebb termetű kölykök későbbi szaporítása !!

toy méretű kutya = szelekciós tenyésztés , sok-sok éven át , komoly költségen !!

mini yorki 50 000 ??

vicc !

toy kutyák ára 3000 euró-tól !

2011. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Náluk szerintem nincsennek méretek.viszont nekem két Havanesem is van,a fiú kutyusom aki 3 éves két és fél kiló(ő volt a legkisebb az alomba amugy),a lány kutyusom pedig 5kiló!nem tudom ez miért van,de ha azt vesszük mi emberek se vagyunk egyformák!!!!!
2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nincs mini, amit mégis miniként árulnak, az nyilván csalás, és valami sumák van a dologban.

Egyébként is, minek neked mini, mikor a normál méret is elfér egy nagyobb kabátzsebben?

2011. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én már "mini" havanese-t láttam nagyon aranyos és játékos

de vigyázz meg ne harapjon a 2mmm-s fogaival! :)

2011. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!