Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradornak van esélye egy...

Labradornak van esélye egy pitbull? /amstaff? Ellen?

Figyelt kérdés

Ha nics?

A KUTYÁM megadja neki magát de ennek ellenére nekimegy.

Hogy tudom elkergetni úgy hogy engem ne támadjon engem is?


2011. márc. 31. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Pitbull elvileg lenyom egy labradort, labrador amugy se egy verekedős fajta.. Ezen esetben melyik a tiéd?
2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Vasvilla,vagy vegyél egy kaukázusit az elintézi.
2011. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tépd le a gazdája fejét.

Amúgy mivel a labid még él, feltételezem, hogy nem olyan komolyak azok a támadások, inkább csak ijesztőek. Ez esetben viszont egy jó eős szagú dezodorral történő pofánfújás sokat segíthet a helyzeten. Előbb a kutyát, aztán a gazdát kell ezzel a módszerrel kezelni, és gyosan megoldódik a probléma.

2011. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kóbor kutya?
2011. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fújd le bors sprayvel mikor támad...az helyreteszi utána a gazdáját..
2011. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hordj magadnál gázspray-t, nem lesz tőle semmi baja a pitnek.
2011. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megfelelő karakterrel van.

A mi labradorunk jó pár harcikutyát tett már a helyére, rendszerint verekedés nélkül. Verekedéssel se esélytelen, csak h.lyeség. Én se engeddtem a kutyámat soha se oda. Mindig féltettem az ilyesmitől. Csupán előfordult, hogy a helyzet kicsúszott a kezemből. Olyankor azok a kutyák nekimentek a lábam mellett megbújó labimra.

Egy gázspré és egy szép torok vagy oldal rugás. Esetleg több rugás is és kövek. Majdnem minden kóborkutyát így intétem el amikor szarvasgombász voltam. Voltak jó nagy darab falusi kutyák is azt elhiheted. Egy pitbull testméretre nem olyan nagy szám, csak kicsit érzéketlenebb és olykor nagyon bunkó. Amúgy kedvesek is tudnak lenni ha éppen nem szemelnek ki maguknak.

2011. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha ráüvöltök egy akkorát amekkorát bírok az megteszi a hatását ?
2011. márc. 31. 21:05
 9/14 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom... Barátomnak pitje van... az ordítás nem fog használni... ha tudod ki a gazdája akkor mindenképpen neki szólj.
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs, én is tapasztalatból mondom.

Staffordunk van, szerencsére kezes bárány, direkt így neveltük, sosem engedtünk nála semmi agressziót.


Viszont történt nemrég, hogy egy ismeretlen német juhásszal találkoztunk egy séta alkalmával, elkezdtek játszani, majd a staffunk talált egy csontot.

A nj is meg akarta szerezni, erre a miénk úgy elkergette, hogy a kutya nem is próbálkozott többet.


Egy stafford hiába kisebb egy labradornál, rettentő fürge és nagyon öntudatos, nem fél ha harcról van szó, míg a labrador alapból békésebb szerintem kutyákkal is.


Jó lenne megkeresni a kutya gazdáját, mert egy támadásnál nem biztos, hogy a kiabálásod elég lesz elriasztani a kutyát.

2011. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!