Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla lakásba?

Vizsla lakásba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Hát hogy ha eleget mozgatod akkor lehet
2011. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem való!! Ugyan ugy mint a többi ilyen jellegű, nagy kutya. Csak szenvedne, vadászkutya révén, hatalmas mozgás igyénye van, nem egy 10 perces sétára egy lakótelepi parkba.. ha mindenképpen kutyát szeretnél lakásba, valami szoba kutyát válassz!
2011. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem ajánlanám. Vizsga= örökmozgó. Hidd el nem lenne jó neki. Ha gondos, szerető gazdi akarsz lenni akkor ne "szenvedtesd". Válassz vmi öleb fajtát. Persze szíved joga. De pont a vizsga az ami utálja a bezártságot és bedepizik ha nem tud rohangálni. Olvass utána milyen a vizsla fajta.:)
2011. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
* vizsla:)
2011. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nekem nem kell szoba cirkálo. és nem 10 perces sétára vinném el,hanem legaláb 2 orásra.szembe van velünk egy erdö meg mivel jo idö van utálok a lakásba a gép elött unatkozni. meg azon is gondolkoztam,hogy ha suli van akkor át viszem nagyapámékhoz és majd suli után haza viszem és akkor csak este lenne bent..
2011. márc. 31. 21:18
 6/29 anonim ***** válasza:
Akkor sem való, hidd el! Én is szeretnék kutyát, de panelba lakom és belátom most magam miatt nem "szenvedtetek" egy vadászkutyát szobába! Nem ez a szerepük...akkor inkább ne vegyél kutyát, az ő érdekét is nézd...
2011. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jo de aki a német juhászt tartja lakásba? Az is egy nagy mozgásigényü kutya.
2011. márc. 31. 21:56
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Ez milyen hülye szöveg már? Miért ne lenne való lakásba?


Minden kutya való lakásba, ha! kellően le van fárasztva. Hidd el, 100szor jobb neki ez, mintha ki lenne rakva a kertbe és jó esetben heti egyszer mehetne sétálni, azzal a címszóval, hogy neki úgyis van mozgástere...A kerti kutyákkal általában jóval kevesebbet foglalkoznak.


Arról nem is beszélve, hogy a vizslának rövid szőre van és télen szétfagy kint.


Egyik ismerősöm két magyar vizslát is tart panellakásban és a kutyák nagyon boldogak, jól neveltek. Naponta több órát sétál velük, a közelükben van agility pálya is, szóval tényleg rendesen le vannak mozgatva. Bent pedig nyugisan lefeküdnek a kosarukba. Úgyhogy szerintem bevállalhatod, ha tényleg aktív ember vagy és télen-nyáron szeretsz sokat a szabadban lenni.

2011. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
"boldogok"
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ez nézőpont kérdése, kutya mennyire boldog, hogy lakásban él azt nem tudhatod, mert nem tudja mondani hogy de jó lenne már futni egyet, meg akkor intézheti a dolgát mikor épp valaki leviszi...Igen is én annak vagyok a híve, hogy kutyának a kert való, és ha akar bemehet a házba pl: vizsla télen, hogy ne fázzon! Kertben lévő kutyát is lehet naponta sétáltatni, játszani vele és szerintem sokkal boldogabb, mint egy lakásban figyel ki az ablakon! Kertben akkor fut, akkor intézi dolgát mikor szüksége van rá...nem mikor meg van szabva neki! De hát ez mindenkinek a magán véleménye, ki mit gondol...
2011. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!