Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a kutyáknak a házikoszt...

Jó a kutyáknak a házikoszt vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

A házikoszt a legtöbb ember olvasatában maradékot jelent.

Az én kutyám reggel és este száraztápot kap, kb. heti 3 alkalommal adok neki "házikosztot". Ez ma reggel úgy nézett ki, hogy főztem riszt, és összekevertem egy tonhalkonzervvel. Legközelebb meg párolt zöldséget kap, és főtt csirkehúst.

Szóval ha ilyeneket értesz alatta, akkor ok.

2011. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
én túlzásnak tartom azt, h vki főz a kutyának, ha marad az ebédből vacsiból és olyan amit ehet odaadom neki szívesen, ezen kívül prémium tápot kap, sajtot, tejfölt, kéthetente egy tojássárgája, szívesen eszi az almát is stb...
2011. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez rendben is volna, de a kutyáknak a sós, fűszeres ételek kifejezetten ártalmasak.
2011. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet neki adni, ami kimarad! Régen hol voltak ilyen mű vackok? és mégis voltak kutyák, nem is akármilyenek! Sokkal szívósabbak voltak, meg kevésbé betegesek..
2011. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Meg nem is éltek 10-15 évig, meg dolgozott is a természetes szelekció rendesen (meg a természet ellenes is - bunkós bottal). Persze, akkoriban amelyik megérte az 5 éves kort, az már örökké élt.
2011. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó írja. A nagyszüleimnél 13-14 éves koromig legalább 4-5 kutya megfordult.
2011. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát amikor még a ruszkik itt voltak Mo.-on a laktanyába nem is egy nj. volt.

Így amikor elmentek sok kutyát hagytak itt, én ekkor találkoztam egy matuzsálem orosz nj. kutyával. Biztos hogy tíz éven felül volt. A laktanyákat őrizték, és az őröknek bezony kötelezően főzni kellett a kutyáknak. Farhát volt a főmenü, és tésztával rizzsel volt keverve. Volt olyan is aki nem akart főzni lustaságból, azt szépen ki is rúgták. Akkoriban még nem volt nagyon száraz táp, de gyönyörű kutyák voltak akkor is.

2011. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:08


Kérlek tanulj meg szöveget értelmezni! "a marad az ebédből vacsiból és olyan amit ehet odaadom neki szívesen" ÉS OLYAN AMI EHET!

2011. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Bocs, de sok mindent ehet, amit mi is emberek, ehet rizst, meg húst, ha külön, fűszerek nélkül megfőzöd, de pl amit én csinálok rizses húst (pedig az is rizs meg hús, tehát alapból megeheti), nem szívesen adnám neki oda (pirospaprika, erős pista, petrezselyem, bors, só ilyenek miatt). Nem hiszem, hogy fűszerek nélkül, csipetnyi sóval, az ember számára íztelenül főzöl.

Ha mégis, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit....

2011. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az alap fűszerektől só, bors semmi baja nem lesz a kutyának és egyáltalán nem ártalmas neki, mondjuk kinek mi az alap fűszer, de kötekedj nyugodtan...magadat minősíted!!! Ne nekem akard már bebizonyítani, hogy, mint miből és mennyit ehet egy kutya...én tudom és hidd el talán jobban is tisztában vagyok ezzel, mint Te! "amit ehet" a kutya, akik értenek ehhez vmennyire tudják miről beszélek!

Szia

2011. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!