Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Yorki kutyám. Köhög...

Van egy Yorki kutyám. Köhög mikor hurutosan mikor nem. Néha szokott hányni ojasmi mindha a székletét hányná ki. mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már 2 éves ha ez számitana
2009. szept. 5. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy vitted el az orvoshoz... Székltét hányja ki? Hát nem vagy normális, hogy még itthon gondolkodsz ezen! :S
2009. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*hogy NEM vitted
2009. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi h én még 12 éves vok...én mar amióta kezdődött tuttam h baja van, montam apámnak h vigyük el...szerencsére nemsokára megyüun oltást adni és akkor rá kérdezek. Lécci megírnátok azt is hogy miért van ez?
2009. szept. 5. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ígí értem, tudom milyen helyzet amikor nem te döntöd el. :( De mi sajnos nem vagyunk orvosok. Ha köhögés és a hányás egy-két napig nem akar elmúlni akkor orvoshoz kell vinni. Ha csak 1-2 alkalommal hány az még nem biztos, hogy bajt jelent.
2009. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak néha...elég ritkán...lehet hogy a kicsi gyomrocskája nem tudja megemészteni azt a nagy eledelt. Ugyanis nagy kutyáknak való ételt ad neki az apu.Erre gondolam, de rá kérdek az orvosnál.
2009. szept. 5. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg megeszi a kakiját, azt hányja ki, nem?

Bűntudatból, rossz szokásból, vitaminhiány is lehet.


Az én kutyusom is megette egy időben sajnos még az idegen kutyakakit is, és rendszerint ki is hányta.

BRrrrrrrrrr

Kicsit szigorúbban sétáltattam egy ideíg, nem szimatolgathatott sokat, mert elrángattam, ha nagyon érdeklődött valami után.

Szép lassan sikerült leszoktatni, azóta nem is nagyon hányt még.

A felnőtt táp nem olyan vészes, hiszen a 2 éves yorki felnőtt már.

Áztasd be, mielőtt odaadod Neki, így könnyebben megemészti.

Üdv.

2009. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. szept. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!