Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok pekingi palotap...

Hol találhatok pekingi palotapincsit? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Kölyök(max. 8 hetes), fekete(lehet bent fehér), mindenképpen szuka, fajtiszta pekingi palotapincsit keresek, körülbelül 2 hete mindenhol, de eddig sajnos sikertelenül. Ha vki tud segíteni, az írjon! Köszönöm előre is!
2011. ápr. 2. 11:11
1 2
 1/17 xnorkax ***** válasza:
87%

Fajtiszta kutyát bárhol találsz, de fajtatisztát nehezebben.

Tudod, minden kutya fajtiszta, mert kutya-kutya volt mindkettő szülője, de nem biztos, hogy fajtatiszta, ami pedig azt takarja hogy azonos fajtájú kutyák voltak a szülei.

Nézz körül kennelekben, de nem biztos, hogy rögtön találsz olyan kutyust, amilyen neked kell.

Itt mindegyik kennel magyar, nézz körül [link]

2011. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fajtatisztára gondoltam. Ha lehet vki kissé konkrétabb helyet is tudna? mert ezek között már keresgéltem, de semmi sincs. :S
2011. ápr. 2. 11:18
 3/17 anonim ***** válasza:
magyarul szaporított kutyát akarsz továbbszaporításra? nagyon jó
2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Palotapincsi.hu


[link]

2011. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire konkrét feltételeid vannak, akkor sokszor várni kell. Itt a tüzelési időszak, biztosan van olyan tenyésztő, aki fedeztet az idén. Kérdezz körbe a tenyésztőknél, ha annál akit felhívsz nem várható, akkor is lehet, hoyg ismer valakit akinék igen.
2011. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Most nem azért,de egy betűt nem írt arról,hogy szaporítottat keres...
2011. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 xnorkax ***** válasza:

Majd kifelejtettem, rengeteg pekingi palotakutya és ilyen jellegű keverék van menhelyen. Ha nincsenek tenyésztési és kiállítási ambícióid akkor szerintem megfelelhetne neked egy ilyen kutyus.

[link]

2011. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

kölyök: max 8 hetes---eleve egy tenyésztő ennél fiatalabbat nem ad

mindenképp szuka --- már gyanús

fajtatiszta-fajtiszta különbséget nem tudja

2 hete!!!!!!!!!! keresi!!!!! - egy tenyésztett, jó kennelből való ebre van, aki éveket vár

mindenhol keresi, de a kennelek nevei neki nem segítség


szerinted, tenyészetből akar tk-s kutyát?

2011. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem minden palotakutyás kikéri magának ha palotapincsizem.. merthogy ilyen fajta nem létezik, csak pekingi palotakutya :D aki ilyen néven hirdeti, attól nembiztos hogy mernék venni...
2011. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért keresek max. 8 heteset, mert ha idősebb, annak már van vmilyen fajta kötődése az eddigi gazdájához.. Feketét azért, mert eddigi életemben 2 kutyám volt, egy hófehér és egy zsemle színű palotapincsi.. És MINDENKÉPPEN szukát, mert lakásban tartanám, és a kanok jelölik a területüket (eleinte minden sarkot lepisilnek), valamint Igen, 2 hete keresem neten szinte mindenhol, de feketéből nagyrészt csak kanokkal találkoztam. Remélem megérted a feltételeimet. Ja és a feltüntetett kennel azért nem jó, mert nem találtam a kérdésben elhangzottak mindegyikére megfelelő kutyát.
2011. ápr. 2. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!