Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy a kutyám...

Hogy érjem el, hogy a kutyám szeressen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Szeresd!

Részletesebben: Gondoskodj róla, foglalkozz vele, tanítsd, játssz vele.

2011. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz vele többet. És ésszel.


Nekem hörcsögöm van, nincs minden nap időm foglalkozni vele. Mégis nagyon szeret, sokszor kéri, hogy vegyem ki. Pedig a kutyások-macskások leszólják, hogy még agya sincs, nem tud az semmit...

2011. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én imádom.Játszanék én vele,meg tanítanám is,de nagyon lusta kutya.Legszívessebben egésznap a paplan alatt aludna.
2011. ápr. 2. 15:10
 4/7 xnorkax ***** válasza:

Mennyi idős?

Biztosan szeret. A kutyák szeretik a gazdájukat, ha foglalkozol vele és nem csak dísznek van. :)

2011. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kutyák, szeretik és tisztelik a gazdájukat! (jó esetben) ezt nem nagyon kell elérni, ha foglalkozol vele, tanítod, játszotok és te is szereted, ez jön magától! Amiért lusta fajta, nem azt jelenti hogy nem szeret...
2011. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Milyen fajta? Nem beteg? Ha öreg vagy beteg akkor lehet hogy már nincs kedve játszani, esetleg fájdalmai vannak. A fajta azért fontos mert vannak nagyon lusta kutyák. És vannak olyan kutyafajták akik nagyon dominánsak, és lehet nektek egy ilyen kutyátok van aki nem tisztel téged, ezért nem foglalkozik veled. Ez összetett dolog. Ezért kell megfelelő fajtát választani, és nagyonj fontos a nevelés.
2011. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy vidd el kutyasuliba. Ott megdolgoztatják, és megtanulja az alapokat, valamint sokkal közelebb fog hozni titeket egymáshoz, én is jártam a kutyáimmal és azóta sokkal jobb a kapcsolatom, a keverékem eléggé lusta volt de ma már annyit rohan mint az aussie-m :)
2011. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!