Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám...

Mit tegyek, hogy a kutyám jobban szeressen kint lenni?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, ő pedig benti kutya.Ki csak akkor megy, ha dolgát kell intéznie, de utána rögtön kéreckedik be.Ugatni viszont rendszeresen szokott, van, hogy 2 percenként menne ki, majd jönne vissza. Úgy sír az ajtó előtt, hogy mindig megsajnálom.
2011. jan. 20. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabejárót nem tudtok csinálni? Ha a kertben nincs sár, és száraz falevelek, akkor nem is vinne be koszt. Vagy legalábbis minimálisat.
2011. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az enyém is csinálja, ami nálam egyébként nem gond, hogy bent van, de ha nagyon kiakaszt a ki-be mászkálással, akkor mindig viszek ki neki valami olyan játékot, ami leköti, és szeret vele játszani. Pl. üres vizespalack, műanyag, ezzel jól elvan, meg főtt sertésfehércsont, azt 2 órán át is elrágcsálja.
2011. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kösd pozitív élményekhez a kint létet. Kapjon kint enni, játsz vele sokat kint, ha valamit jól csinált, akkor jutalmazd azzal, hogy együtt kiszaladtok, és nagyot játszotok.
2011. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a kutya játszani sem igen szeret semmivel, nincs olyan ami nagyon lekötné, mindig a közelemben akar lenni, ami nem baj, csak az ugatás zavar, mert nemrég született meg a lányom és rendszeresen felébreszti.:(
2011. jan. 20. 12:10
 5/11 anonim válasza:
100%
Próbáld meg,hogy nyáron mikkor már esti is jó idő van kint alszol vele egy hintaágyon vagy valami.Az a lényeg,hogy ne a 5-6 fokos időszakban próbáld rávenni,hogy maradjon kint.
2011. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kutya ? lehet már öreg a játékhoz
2011. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 éves, ő mindig is ilyen volt és alapvetően nem a kinti léttel van a baja, hanem, hogy nem vagyok én is ott. Ha szellőztetek és nyitva hagyom az ajtót, akkor kimegy, mert lát engem. Ha én is kint vagyok vele, semmi gond,elvan, de ha bejövök már jön is.
2011. jan. 20. 12:21
 8/11 anonim válasza:
Akkor olyan a kutyád mint az én macskám.ha egyedül van 1 percig is akkor annyira megijed,hogy véresre kaparja a körmeit.ha elmegyek suliba akkor át kel vinnem az ismerősömhöz.Sajnos ez ellen tenni nem sokat tudsz.
2011. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet ez ellen tenni sokat... Nekem mopszom van,6 éves és annyira ragaszkodik hozzám,hogy mások szerint ez már túlzás.Ha wc-re megyek még akkor is jön velem.Ha egyedül kell hagynom,mert éppen dolgozni megyek,akkor látom rajta,hogy tiszta "beteg"...A párom előbb hazaér a munkából,mint én,de neki nem örül.Még a farkát sem csóválja,semmi... Na de viszont,ha én hazaérek,akkor van az igazi boldogság.... :)
2011. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sétáltatni kéne rendszeresen, legalább reggel este egy-egy óra pórázas séta!
2011. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!