Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik az hogy egy kutya...

Létezik az hogy egy kutya "nyalizik" (puncsol)?

Figyelt kérdés
Szóval ha lecseszem valamiért, akkor leül velem szemben és jön és hízeleg, nem hagy békén, de arrébb sem megy. Tudja hogy rosszat csinált, és akkor nem megy arrébb:D 6 hónapos szuka kutyus. A másik kutyám nem ilyen:)
2011. ápr. 2. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hajajj...! :D


én spec ezt tartom normálisnak. ha lekiabálom a haját valamiért, akkor mély bűnbánattal tessék elibém járulni, és esedezni a bocsánatért. a leszidás megtörtént, ő ezt megértette, és így rögtön ki is békülünk :)

2011. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de ha éppen leülök és játszom vele a földön és valamit csinál ami nem éppen jó akkor meg jön és puszilgat miután rászóltam:D
2011. ápr. 2. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt szeretné, hogy ugyan ne haragudj rá!!
2011. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Édes kispofa lehet. :) Igen,létezik hogy puncsol,nem akarja,hogy haragudj rá. Az enyém is ezt csinálja,és elis éri,hogy megbékéljek. Nem tudok olyankor haragudni rá.
2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
100%

Létezik bizony. :)

Mikor például erőteljesen rászólok, hogy ne, utána rögtön hozza a labdáját, hogy na, játszunk. :D Ez olyasmi nálunk, mint valami békepipa.

2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudok rá haragudni mert annyira édes:) jön és mindig "riszál" csóválja az egész fenekét nem csak a farkát:D imádom:)
2011. ápr. 2. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Látod? Tudják hogyan kell az embert a mancsuk köré csavarni :)
2011. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) tudják hát:P pedig édesek:)
2011. ápr. 2. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém megsértődik. Rászólok, félre vonul és úgy néz rám, mintha valami életbe vágóan nagy bűnt követtem volna el. Én megsimogatom pár perc után, ő megbocsát, aztán megcsinálja, amiért rászóltam:)
2011. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!