Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelei vannak a kutyákná...

Milyen jelei vannak a kutyáknál a mérgezésnek?

Figyelt kérdés
Ma reggel állítólag elütötték a kutyámat és az egyik szomszéd azt mondta ő látta mikor még élt és a két hátsó lábán ült és remegett, nem hiszi, hogy elütötték meg semmi nyomot nem látott! Nem is volt véres mikor rátaláltam semmi nyoma nem volt annak, hogy elütötték volna! A másik szomszéd meg azt állítja, hogy igen elütötték a nyomokat is látta de reggel pedig nem volt semmi féknyom, vagy véres folt az úttesten! Nem tudom mit higgyek!!
2011. ápr. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még elüthették. Nem feltétlenül jár együtt külső nyomokkal,lehet mondjuk belsővérzés is,de ha nem sérült meg,a sokkba is belehalhatott.
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem legegyszerűbb felhívnod (holnap) egy állatorvost, elmesélni milyen állapotban volt a kutya, mikor megtaláltad, és megkérdezni az ő véleményét. valszeg állatorvosként látott már mérgezett és elütött kutyát is.


részvétem :(

2011. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, igazából nem változtat a szitun az sem, ha pontosan tudod hogyan történt az eset. De pl. nekünk két macskánk végezte kocsi alatt, egyik sem vérzett. Elsétált, eldőlt és elpusztult egy-két óra alatt.
2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mit higgyél?

A kutya kint volt, nem a védett otthonában. Kerítésen belül igen kicsi az esélye , hogy mindez megtörtént volna vele.

2011. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mérgezés tünetei sem egyformák, minden attól függ, hogy mivel mérgezték meg. De ha elütötték, akkor kétlem, hogy mérgezés lett volna. Simán összetörhetett az összes bordája és beleállhatott a belső szerveibe, vagy azok megsérülhettek maguktól is, és abba azért elég könnyű belehalni :(
2011. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!