Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » T. I betartjátok kutyátoknál...

T. I betartjátok kutyátoknál a heti egy böjtnapot? Baj, ha én nem?

Figyelt kérdés
Erről a lehetőségről csak az utóbbi pár hónapban hallottam,és hét éves kutyát már nem látom értelmét,,átszoktatni"...Véleményeket,érveket és ellenérveket is szívesen fogadok.
2011. ápr. 3. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én tartok 1 böjt napot, de már tényleg nem látom értelmét hogy át szokasd...esetleg egy napon adjál neki valami könnyebbet
2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
az én kutyám alapból kétnaponta kap enni.
2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tartottam böjtnapot, a kutyának kutya baja:)
2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy... így is zörögnek a csontjai, pedig rengeteget eszik. Állandóan rohangál.
2011. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem baj ha nem tartasz, bár én tartok :)
2011. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a természetben sem tartanak ilyet az állatok, így mi sem tartunk. Viszont odafigyelünk a normális táplálkozásra.
2011. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam tartani, így is soványka.
2011. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az én kutyám most csak heti 2 szer kap rendes étkeztetést és azt is a kezemből, az utcán miközben ugatnak ránk, de minden nap megy a tréning és a sok jutalomfalat.
2011. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ma már nincs jelentősége a heti egy böjt napnak. Azoknál a kutyáknál ajánlott, ahol gond van az étvággyal.
2011. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Én nem tartok, így is nagyon sovány a kutyusom, mert rengeteget mozog. Hiába vettem neki az energy-hipoallergén tápot, az sem lett jobb, most zsírt kap a tápjára, hogy legalább hízzon egy picit, de nem sok sikerrel.
2011. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!