Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betartjátok kutyáknál a heti...

Betartjátok kutyáknál a heti koplalónapot?

Figyelt kérdés

milyen idős korában lehet bevezetni

és olyankor semmit ne kapjon?


2009. nov. 4. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs rá szükségük, az enyémek már akkor éheztetett kutyának néznek ki ha a napi 2 kajálásból egy késik.
2009. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Régi kutyás vagyok, de sosem hagytam ki egy napot sem. Sajnálom őket, magamból indulok ki, hogy milyen rossz lenne, és nem is értem, miért kellene, ha mi sem koplalunk heti 1 napot. Ne ítéljetek el, hogy emberszámba veszem a kutyusaimat.
2009. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy miért kéne kihagyni?
2009. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

sokan érvelnek mellette hogy egészséges a kutya számára

hát nem tudom...

várom a további válaszokat:)

nektem meg köszönöm

2009. nov. 4. 19:18
 5/23 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam h a kutya ősére visszatekintve a farkasokra, mert hogy ők sem ettek mindennap mivel nem tidtak mindig zsákmányhoz jutni
2009. nov. 4. 19:20
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem ítélünk el, csak nekik nem arra van szüksége, sőt egyes esetekben kifejezetten nagyon árt nekik. Pl, amikor el vannak kényeztetve és nem tudják ki a főnök akkor az nekik nem jó hanem nagy fusztráció. Farkasok, kóbor kutyák valamikor sokkal tovább éheznek és nincs semmi bajuk. Én nem sajnálom őket, de nagyon vékonyak így nem tartom be. Régebben betartottam. Úgy vélem mielőtt kifejlődnek nem ajánlatos koplaltatni őket.
2009. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
ezt azok találták ki akik túl önzőek és jobban érdekli őket a kutyakaja ára mint a kutyájuk állapota..
2009. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem ilyen válaszokra számitottam:)
2009. nov. 4. 19:23
 9/23 A kérdező kommentje:
nem vettem magamra, csak hozzáteszem h én nem a kutyakaja ára miatt tettem fel kérdésemet
2009. nov. 4. 19:24
 10/23 A kérdező kommentje:
csak sok nagy kutyástól hallottam h egészséges ha tartunk koplalónapot, csak kíváncsi voltam a "Ti" véleményetekre is...
2009. nov. 4. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!