Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szelidítsem meg a...

Hogyan szelidítsem meg a macskáimat?

Figyelt kérdés
Nyáron a macskánt a kutya ház mögé fialt,és későn találtuk meg őket,már kb. 3-4 hetesek voltak...Az egyik lány a másik kandúr!A lány már megbarátkozott velünk,de a kandúrt csak akkor lehet megfogni,amikor eszik,de akkor se lehet felemelni,mert megkarmol!
2009. febr. 27. 15:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Huppsz..véeltlenül rossz helyre írtam!bocsi ^^
2009. febr. 27. 16:00
 2/2 anonim válasza:

Ha etetitek és nem bántjátok akkor fokozatosan többet kell simogatni. Figyelni kell, hogy hol engedi, mert minden cicának van olyan testrész amit nem enged simogatni, ott valószínűleg mindig harapni fog, max játékosan, nem erősen.

Ja és én úgy tapasztaltam, hogy először, mielőtt hozzányúlsz, a kézfejedet nyújts oda, hogy megszagolhassa, nem szeretik az olyan simogatást, amit nem tudtak megszagolni.

2009. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!