Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb állatorvos? Bárhol?

Legjobb állatorvos? Bárhol?

Figyelt kérdés

Ki tartasz a legjobbnak? Bárhol az országban? Aki esetleg olyanra is ad esélyt, amire más már nem?

Köszi


2011. ápr. 4. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye: Miskolc mellet lakom, talán a városban és a külvárosokat is beleértve, egy dokinál nem jártunk még, de csak azért mert tavaly nyitották a rendelőt. Nekem messze az orimedes orvosok voltak a legjobbak, őket tényleg a kis beteg érdekli nem a pénz. Gyógyítanak és nem lehúzzák a gazdit.
2011. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

felsőzsolcán az állatorvosi rendelő *****

ők imádják az állatokat ->hivatásukat és mindent de tényleg mindent megtesznek!

és én úgy tudom hogy azt család alapította saját költségre,de gyönyörű udvar + legjobb állatorvosok = [link]

az biztos hogy borsodban a legfelszereltebb legjobb,az országban is elég jó helyen lehet,ha nem a legjobb ;)

2011. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves "zsolcai"

A legjobb? Hát vitatkoznék vele. Zsuzsa és a férje alapította, de azt mondják ha jót nem tudsz, rosszat ne mondj senkiről. Én ehhez tartom magam.

Én lennék a legboldogabb, ha normálisak lennének, hisz ha bármi van, csak át kellene sétálni.

2011. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a kérdés:kit tartasz a legjobbnak! én őket,próbálj a kérdésre válaszolni ne másban keresd a hibát
2011. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
De akkor írd oda, hogy szerinted vagy mit tom én, ne azt, hogy tuti borsodban a legjobb.
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek mindenkitől,akit megbántottam erkölcssértő,polgárpukkasztó válaszommal,azzal,hogy lehagytam belőle azt a szót,hogy: SZERINTEM.A felelősséget teljes mértékben vállalom.


most komolyan ilyenekbe kell kötözködnötök?!menjetek ti a *******

2011. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bánfi és Zsoldos doki a primavetbe... szerintem nagyon jók...barátnőm kutyusának a lába rémesen szétroncsolódott két doki mondta, hogy vagy le kell vágni vagy béna marad.. úgy összerakták, hogy már nem is sántít!!! Bánfi nagyon kedves már 5 éve hozzá járok és nagyon figyelmes!
2011. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dr. Patócs András, Bp. melletti településen rendel. Nagyon-nagyon jó szakember, bármikor rábíznám a kutyámat. Ő az az orvos, aki tényleg veszi a fáradtságot és kigondolja milyen kezelés lenne a legjobb a kutyának.

A másik Juhász professzor a budai kisállat klinikán. Több kutyámat is műtötte elég extrém esetekkel.

2011. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Debrecenben,Szeged utcán Dr.Orha Kornél. Mindenkinek ajánlom!
2011. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves Kisállattartók!

Ezúton szeretném Önöknek szívből ajánlani Budapesten, a XXII. kerületben található, Dr. Laczkó László által vezetett Budatétényi Állatkórházat (1223 Budapest, Rákóczi út 37.).

Magyar vizsla tulajdonos vagyok, Rudi nevű kutyusom életét, egy hónapig tartó áldozatos,

messzemenőkig figyelmes, profi munkájuk eredményeként, sikerült életmentő műtéttel és utókezelésekkel megmenteniük.

Külön megköszönöm Dr. Vári Zoltán önzetlen munkáját, valamint a kórházban dolgozó orvosok és asszisztensek figyelmét és támogatását, hiszen Ők is sokat segítettek abban, hogy kutyámnak könnyebb legyen a kezelések elviselése.

Ezt a levelet azért írtam, hogy minden kisállattartó bizalommal forduljon a fent említett kórház szakembereihez, akiknek az állatgyógyászat hivatás és mindent megtesznek azért, hogy „pácienseik” gyógyultan távozhassanak.

Gratulálok Dr. Laczkó Lászlónak kiváló állatkórházához és további sok sikert kívánok!

2011. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!