Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Veszprémben ki a...

Szerintetek Veszprémben ki a legjobb állatorvos?

Figyelt kérdés
A plázával majdnem szembe van a Kedvenc állatkórház. Dr. Pásztor István és Dr. Rőber Edina ha jól tudom a nevüket. Legtöbbször hölgy kezeli a kutyánkat. Mi a véleményetek róluk? Annyit tudok hogy István az állatkert orvosa is. Edináról eddig az a véleményem hogy aranyos, segítőkész és korrekt.
2011. szept. 21. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

a pásztor az nem jó állatorvos.emlékszem amikor a kuvaszkutyánk popsijába lógott a szuri mer félt tőle...


a Kocsis Gábor,Vagy a Bujáki jó állatorvos.Én a bujákihoz viszem.

2011. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bujáki Pápáról jött ide. Tudom, mert tavaly még pápai lakos voltam. Nem dícsérném... Végülis nekünk csak 6 kilós kutyánk van, és 90 százalékban a csaj kezelte eddig. Ő viszont ahogy észrevettem nagyon figyel mindenre. Azért köszi a választ. :)
2011. szept. 21. 20:20
 3/12 Dominc válasza:
37%
Javaslom Balatonalmádiban a Lutra állatpatikát(Dr.Dani Katalin és Dr.Szabó Eszter) nagyon kedves ,figyelmes emberek és jó szakemberek.Veszprémtől nincsen messze.
2011. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Pásztor, Kocsis kilőve. A Kocsis az különösen. Shar-peiünk van, de konkrétan megmondta hogy ő utálja őket... Most egy állatorvos hogy mondhat ilyet? Ráadásul nem is ő szokott ott lenni, hanem valami fiatal srác.
2011. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a (sárpejeket) én sem szeretem.nagyon túl vannak tenyésztve,de kinek mi tetszik.Az meg nem baj,mindenkinek megvan a maga véleménye.
2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jah, az állatorvos ne a fajtát nézze hanem a betegséget gyógyítsa. Azt mondhatja hogy nem szereti, fél az agresszív kutyáktól, de hogy a sharpei, pincsi, vagy bernáthegyi nem tetszik neki az magánügy, ő ne tartson ilyen fajta kutyákat és kész.
2011. szept. 22. 18:53
 7/12 anonim válasza:
100%

5 hetes kora óta Pásztor doktor kezeli a Labradoromat.Kedves,türelmes,felkészült orvos,elégedett vagyok vele.Edinának mindig örül a kutyám,nagyon szereti.

Én megbízom bennük,ajánlom.

Persze Bujáky,Kocsis régi felkapott nevek Veszprémben,de nem hiszem,h egy hasmenéses labihoz kijönnének szívességből vasárnap délelőtt.

2011. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majdnem mindig a dokicsaj kezelte a kutyusunkat,kivéve 1 alkalmat amikor a pasi, de elégedettek vagyunk vele. Kedves, türelmes, segítőkész. A pasi kissé szétszórtnak tűnt, nem tudom,iránta nem voltam annyira bizalommal.
2011. okt. 25. 16:13
 9/12 Andikovi válasza:
100%
Későn olvastam a kérdést, de egyértelmű véleményem szerint Dr. Pásztor István és Dr. Pásztor Edina a legjobb állatorvos, akik a Kedvenc Állatorvosi rendelőben dolgoznak. István kitűnő szakember, végzi a dolgát, ugyan nem nyünyög az állatokkal de érti mit miért tesz. Edináról is csak jót tudok mondani, kedves, segítőkész és ami még nagyon fontos, a kihívásokat nem passzolja le, hanem igyekszik utánajárni; ami egy orvos esetében a maximális tudás eléréséhez nélkülözhetetlen. A többi orvossal kapcsolatosan akiket itt említettek, voltak már negatív tapasztalataim; velük még nem!
2011. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dr.Kocsi Gábor. Eddig semmi gondunk nem volt vele:)

Bujákyt nem ajánlom,vele volt egy hatalmas problémánk.

2011. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!