Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tej szemfog mellett kinőtt...

A tej szemfog mellett kinőtt a csontfoga a cairn terrieremnek, kihullik magától majd a régi, vagy húzatni kellene? Vagy még több rágcsát neki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a havanesemnél.

Én is megmutattam az állatorvosnak és ő is kiszedte, altatásban.

Fogalmam sincs, hogy csinálta, de ha hiszitek, ha nem, de másnapra szinte semmi sem látszott! A vágást is csak "nagyítóval" lehetett észrevenni, pedig előző este véres volt meg minden...

2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én fogkőnek gondoltam a sárgás elszíneződést néhány fogán, és a doki nem ellenkezett, csak annyit mondott hogy műtét közben azt is leszedi akkor. Mennyibe került a havanéznek a műtét? Nekünk két fog kiszedése lesz Nyíregyházán 10 000. A doki semmilyen röntgent nem javasolt. De annyit mondott, hogy amekkora darab a tejfogakból most kilátszik, pont annyi van az íny alatt is. Nem vagyok elvarázsolva különben a dokitól.... Eléggé lehúzósnak tűnt. De nem ez volt a kérdés:)
2011. júl. 21. 22:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk 8.000,- volt, vidéken. A kiszedett fogakat odaadta, valóban, ugyanakkora a ki nem látszott rész:)

A műtét alatt bent lehettünk volna, de egyikünk sem vállalta. A gyerekek már az altató beadásakor is elpityeredtek.

2011. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem húzott le a doki. Ilyen árak vannak.

Nem a két darab fogat fizetted ki, hanem az altatót, és a felhasznált dolgokat.


Engem viszont húzott le doki, igaz precízen ellátták kutyám sérülését, és kedvesek is voltak. Ám a kenőcs amit adott 7000ft-t számolta fel, amit az állatpatikában megkapok 2500ft-t.

2011. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Uff, milyen kenőcs? Beszerezném akkor inkább magam, jóhogy írtad... a műtét utáni, írnád a nevét? Köszönöm
2011. júl. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!