Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya fajtatiszta?...

Ez a kutya fajtatiszta? (beagle, kép)

Figyelt kérdés

Nekünk a füle gyanús, szerintetek fajtatiszta, vagy van benne valami...? [link]

[link]


[link]


[link]


[link]

Véleményetek? :/


2011. ápr. 6. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Amúgy nagyon szép és cuki! :)
2011. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek hozzá.Remélem majd kapsz biztos választ.De én azt mondom hogy IGEN,fajtattiszta.
2011. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
igen annak tűnik, de mivel kételyek merültek fel, gondolom törzskönyv nincs, tehát hivatalosan nem fajtatiszta. Hiába azok a szülei!
2011. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
jah, és hát akkor szaporítótól vásároljátok
2011. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a füle is beagle-is? :)

Mert nekünk a füle furcs...:) :/

2011. ápr. 6. 14:20
 6/25 anonim válasza:

Ő bizony nem félvér. :)


Én a fülét sem tartom furcsának... Mondjuk nekem tacsim van, törzskönyv, minden, mégis 2x erősebb, nagyobb feje van, mint a szülőknek... :D

2011. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
A beagle-ös kutyák képein mindegyiknek látszik szinte az egész füle, ha szemből nézed a kutyát, neki pedig csak egy csík...Lehet,hogy a kép nem sikerült túl jól..vagy nemtudom...
2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya 100% beagle!Gyönyörűséges,sok boldogságot kivánok hozzá (:!!!!
2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

+ a fülcsije még nagyon sokat fog alakulni!


Nálunk a kismacskák között mindig van olyan, akinek hónapokon keresztül mókásan nagy füle van, aztán "idomul" a testével mégis.

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Jajj...

A képen egy szerencsétlen kiskutyát látok, igénytelen környezetben, egy havaii inges vén roma kezében. Gondolom törzskönyv még csak hírből sincs, (oltásokról, chippezésről, szülők szűréséről nem is beszélve...). Szerinted akkor fajtatiszta, vagy sem? De ha téged ezek a körülmények és a tk nem érdekelnek, akkor miért fontos, hogy fajtatiszta legyen? Nem elég, hogy szép és kész?

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!