Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya fajtatiszta?...

Ez a kutya fajtatiszta? (beagle, kép)

Figyelt kérdés

Nekünk a füle gyanús, szerintetek fajtatiszta, vagy van benne valami...? [link]

[link]


[link]


[link]


[link]

Véleményetek? :/


2011. ápr. 6. 14:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Először is nagyon cuki :D

Szerintem beagle nincs benne más,mivwl nagyon sok féle beagle van ez is az

2011. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg,de én úgy látom megint nagy az előitélet a válaszadókat illetően.Az udvar szerintem nem annyira gáz,mint ahogy irják páran,az a disznóól (ha az egyáltalán) pedig mint látjátok le van választva,tehát biztos nem engednék be oda a kiskutyákat.Ami pedig a tenyésztőt illeti engem k....-ra nem érdekel a származása,ha normálisan és becsülettel tartja ill.fedezteti a kutyáját.
2011. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet.Semmit nem tudunk,a környezet nem számít amíg nem tudjuk a kutyák hol élnek.Ez csak egy udvar.
2011. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A kutya teljesen beaglenek néz ki (ehhez értek valamennyire, nekem is az van). A füle normális méretű, láttam már törzskönyves kölyköt aminek sokkal nagyobb volt, és olyat is, aminek kisebb. A színe is normális, majd kibarnul. Az összes tricolor beagle fekete-fehéren születik.

A háttérrel szerintem nincs nagy gond, nekünk se túl szép a kertünk, inkább biztonságos de ronda. A kutya érdekében, hogy védve legyen a szomszédoktól és ne legyenek lyukak a kerítésen. Ettől függetlenül imádjuk a kutyát, sokat foglalkozunk vele, suliba visszük, tanítjuk, 3-4 órát sétáltatjuk naponta.


Egyébként meg, ha van a kutyának törzskönyve, akkor fajtatiszta. Ha nincs, akkor nem biztos, de ha nem szeretnél neki törzskönyvet, akkor nem mindegy? Nagyjából biztosan beagle, de ha nincsenek vele kiállítási céljaid (gondolom nincsenek, mert akkor valami híres tenyésztőtől vennéd), akkor nem számít, hogy beagle-e. De amúgy annak néz ki.

2011. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Azért szeretnénk fajtisztát, mert a nem fajtiszta beagle-k nem tetszettek.

8 hetes kutyusnak jutalom falatként lehet adni parizert? :)

2011. ápr. 11. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!