Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kuvasz kutyám...

Szerintetek a kuvasz kutyám megmarad ilyen lustának?

Figyelt kérdés

Két napja vettünk egy 7 hetes kuvasz kiskutyust, van kutyánk, szóval játszik, tanulja a hierarchiát, s foglalkozunk sokat vele.

Észre vettem, hogy viszont nagyon lustácska, sokat alszik( de olvastam, hogy a kicsi kutya így is sokat alszik).

Sajnos már úgy kaptam, hogy valamilyen bogár(tetű vagy bolha, orvos napokba fogja megnézni) van benne, s csak erre tudok gondolni, hogy a vakarászás meríti ki ennyire.

Előfordulhat, hogy felélénkül a kiskutyusunk és egy csöppet hiperaktívabb lesz?Ugatni nagyon még nem hallottuk, vonítani igen, vakarászás közbe.


2011. ápr. 6. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kuvaszom van! Lustának nem mondhatóak...:) Mindhárom őrző védő kiképzésen esett át...fog ugatni ne félj..
2011. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen még rengeteget alszanak.
2011. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xnorkax ***** válasza:
Persze, hogy sokat alszanak. Igazából még egy-két hétig az anyja mellett kellett volna maradnia, úgy lett volna optimális. De ne aggódj, lehet, hogy inkább a nyugisabb fajta kutyák közé tartozik.
2011. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még kiskutya, sokat játszik, sokat alszik ez a normális...hamar fel fog nőni, akkor majd tapasztalhatod, milyen csodálatos kutya! Nekem csak kuvaszaim voltak és vannak, nálunk ez családi hagyomány..Hozzáértő kezekben, kiváló őrkutya, imádja a családját és a gazdájáért meghal ha kell! De viszont a következetes nevelés nagyon fontos!
2011. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kuvasz elég veszélyes teremtés lehet,nem???
2011. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most már egy kicsit élénkebb, de evést is úgy oldja meg, hogy fekve eszik, majd szétfolyik az egész kutya, ami bár vicces tulajdonság, mégis csak igyekezek arra fogni, hogy nem lustácska, hanem csak fiatal.

Volt nekünk egy kuvasz kutyánk, de én már úgy ismertem meg, hogy idős, s nagyon megszerettem.

Sajnos a kiskutya volt gazdáit agyon tudnám ütni, ugyanis már átkozom magam, hogy miért nem néztem meg sokkal jobban, mert vagy bolhás, amit utólag tagadnak, vagy tetves, vagy esetleg ekcémás.

Az orvos holnap fogja megnézni, de már a családba nehezen viseljük, hogy szenved a kutyus.Nem tudom megérteni, hogy akiktől vettük a kutyust hogy nem tudtak volna szólni, hogy a kutyussal ilyen gondok vannak?Utólag még az árat is sajnálom, hiszen bűbájos egy kutyus, imádom is...de ha felét kérték volna, akkor az orvosra költöttük volna a másik részt.

2011. ápr. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!