Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem megmarad a "tekintélyem"...

Nekem megmarad a "tekintélyem", vagy az is elvész?

Figyelt kérdés

Kutyusomat nevelem, tanítom, és próbálom leszoktatni az ugrálásról és játékos harapásokról, azonban vannak a családnak olyan tagjai, aki ezt figyelmen kívül hagyja, és bármit megenged neki, hiába kérem, hogy ne. ilyenkor én is elvesztem a tekintélyem a kutyával szemben, vagy rám továbbra is hallgat ? :O

(mert úgy tudom, hogy ha nem kapja mindig ugyan azokat a visszajelzéseket, akkor összezavarodik)


2010. aug. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálják a kutyámmal és nekem nem csinálja csak más embereknél az idegeneknél is ha pl valaki oda akar jönni megsimogatni rá is rá akar ugrani az a rossz benne.Szerintem biztos tudják kinél mi a határ:Djo kutyanevelgetést
2010. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 11. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A te tekintélyed nem fog elmúlni, ha te mindig következetes vagy akkor rendben lesz. A nevelést nehezíti, hogy nem tudja most pontosan mit lehet mit nem, össze is zavarodhat, de ha te vagy a falkavezér a te szavad lesz a döntő. Mi is így nevelünk, neveltünk két amstaffot, így is meg lehet őket tanítani. Sok sikert és sok örömöt a kutya nevelésben.
2010. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!