Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális vagy hivjam fel a...

Ez normális vagy hivjam fel a dokit?

Figyelt kérdés

A stafim 2 honapja lett ivartalanitva (szuka). most 11 honapos és ma vettem észre h "menstuál". mikor mütötte az orvos azt mondta hogy a méhét is ki vette akkor hogy lehetséges ez ?

légyszives normális válaszokat adjatok ... köszi elöre is


2011. ápr. 6. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szabadna véreznie. egy belső varrattal lehet probléma, azonnal hívd az orvost.
2011. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap elteltével tényleg nem normális!! :(
2011. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd az orvost! Ez nem tüzelés, sokkal inkább valamilyen hüvelygyulladás, vagy tényleg belső vérzés.
2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sem tüzelhetne, ha a méhét bent hagyta volna. Sokszor csak a petefészkeket távolítják el, de azután már egészen biztosan nem fog tüzelni.

Irány a doki, ahogy írták, ez vagy valamilyen gyulladás, fertőzés...

Majd írd meg, hogy mi a helyzet!

2011. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhivtam az orvost azt mondta h normális dolog valoszinüleg magas a hormon szintje mint az átlag kutyáknak és ettöl lehet(lehet hogy nem szo szerint ezt mondta de valami ilyesmi) ....... hát én nem vagyok orvos szoval hiszek neki.
2011. ápr. 8. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!