Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikusok hogyan...

Kutyakozmetikusok hogyan dolgoznak?

Figyelt kérdés
Dodival, a yorkimmal már évek óta egy kutyakozmetikushoz járunk, aki mostanság bérelt új helyet egy üzletben. Régen Dodót alig lehetett elhozni tőle, a nyakában ugrált, látszott szereti, bizalma van hozzá. Ma azonban egy ketrecben volt, amikor érte mentem... Még soha életében nem volt így bezárva, nem is nagyon akart előjönni, csak akkor is nagy nehezen, mikor meghallotta a hangomat, a kutyakozmetikus is hiába hívta. Azóta is lelkifurdalásom van...
2011. ápr. 7. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak a privát véleményem, és nyilván sokan nem értenek egyet velem, de én soha nem hagytam még ott a kutyámat kutyakozmetikusnál, pedig végig jártunk párat, mire a mostanira rátaláltunk.

Lehet, hogy a kutyádnak volt rossz napja, lehet, hogy a kozmetikusnak, és esetleg hangosabban szólt a kutyára, nem volt kedve tutujgatni, ezért betette a ketrecbe.

A mi kozmetikusunknál is van ketrec, nagyon ritkán betesz 1-1 kutyát, ha elfáradt, vagy amíg összesöpör.

2011. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem kérdezted meg, hogy miért rakta be?
2011. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért is teszik őket a ketrecbe mert talán volt ott másik kutya is és lehet nem barátkozó típus és jobbnak látta a kicsit betenni.de bármi más okból kifolyólag is be tehette,de ez egy kutyát sem visel meg hiszen csak rövid időről beszélünk.arról nem is beszélve hogy így biztonságosabb a kiskutyának mert nem eshet le az asztalról és nem eshet neki másik kutya.ÜDV:egy kutyakozmetikus
2011. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk egy hétig volt bezárva ketrecbe az állatkórházban, mert megműtötték. És semmi baja nem lett tőle.
2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok ott hagyni, mert ha én is jelen vagyok, akkor állandóan hozzám akar jönni, vagy is nem lehet vele "dolgozni".

6 éve oda jártunk, ketrec nélkül dolgozott. Az új helyen, a tulajdonos vezette be a ketrecet.

Az állatkórház más, oda szerencsére nem jár rendszeresen az ember. Kutyakozmetikushoz viszont igen és azt gondolom, nem mindegy hogy kedveli-e a kutya vagy sem.

2011. ápr. 7. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom hogy néha el kerülhetetlen hogy be tegyék a kutyust a ketrecbe mivel a kozmetikusnak is csak két keze van és nem mindig jut idő arra hogy csak egy kutyával foglalkozzon és csucsujgassa mert az is lehet hogy amíg te nem mész érte a kutyádért idő közben hozzák a következő vendéget amit ugye el kell kezdeni mert nincs idő arra hogy várakozzon a kozmetikus mert akkor sosem lesz kész az újabb vendég.szerintem semmi komolyabb baja sem lehet attól hogy be teszi csak lehet szokatlan neki.
2011. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!